Michal Kole

Proč nemají obchodníci před svými provazovnami ve zdi nějaké oka s karabinou na uvázání psa ?

Pak lidé uvazují psi všude možně a ne vždy je pes uvázán bezpečně a někde kde nebude překážet.
Doplňuji:
Dana jsem uvázal u klandru, který slouží jako vymezovač prostoru pro parkování vozíků a hned u dveří obchodu je silnice k výjezdu parkoviště – ŽÁDNÝ chodník před dveřmi !

Jak se psovi po mě stýskalo tak se „uvolnil caplík“ blokující vytažení vodítka a pes mě l náhlé svobodu.

Člověk z obchodu nevidí na psa venku (není okno) a nemůže rychle obchod opustit a zajistit ho (mezi regály nejsou dveře ven z obchodu)

Prodavačka začala řvát na celou prodejnu komu patří ten pes.

tak ať neřve na prodejnu a jde ho zajistit, když není schopná vyčlenit nějaké bezpečnější místo pro uvazování psů a navíc neumí uspořádat prodejnu tak, aby člověk vzal to co potřebuje u dvou regálů blízko u sebe a nemusel lítat po celé prodejně a s vozíkem o rozměrech metr x tři čtvrtě metru, kdy zabere celou uličku a zákazník před ním překáží také s vozíkem. '

Já jsem ze školy zvyklý problémy při konstrukcích vyhledávat a navrhovat řešení.

Alespoň nějaké dílčí řešení by se najít dalo.

Nejlepší odpověď
iceT

U Kauflandu i včude jinde jsou úvazy pro psy,a stačí je uvázat víc nakrátko,aby nebyli nebezpeční.Ko­neckonců,ten komu pes nepatří k němu nemá co nabízko chodit.
Doplňuji:
silně pochybuju,že prodavačka je kompetentní na to,aby vyčleňovala stání pro psy.můj názor je ten,že pejskař má jít do obchodu bez psa a se psem pak až když má nákupy obstarány a né vzít psa venčit a pak ho někde uvázat a jít si nakoupit.

Další odpovědi
badisko

maji …vidam to docela casto :D nicmene pes by memel byt na ulici bez dozoru majitele takze tyto hacky jsou vesmes nanic …:D

www

Kdesi jsem četl, že pes nesmí být před obchodem přivázán ani jinde venku podle zákona.
Tedy proto.
Info jsem ale nyní neověřoval.

marci1

Pes by neměl být uvázán nikde, ani před obchodem. Nebojíte se, že o něj můžete přijít ? ☹
Doplňuji:
http://zpoved­nice.cz/detail­.php?statusik=565818

anonym

Řešení by se dalo najít:
Uvázat Kolesu a do obchodu pustit toho chytřejšího.

ahold

Michale, přečetl sis to po sobě? Opravdu si myslíš, že by měl kdokoliv řešit tvůj problém? Naprosto souhlasím s iceT.
Pokud si bereš psa ven, měl by ses mu plně věnovat.