Proč nemají na úřadech mobilní telefony?

Když chci volat někam na úřad, nebo k lékaři, skoro nikde nemají mobily, pořád se musí volat na pevné linky. Proč nemůžou už mít i tam všude krom pevné linky i mobily?
Doplňuji:
Napíšu, ne nepíšu 🙂

Odpovědi
Kelt

Jiná možnost

Pevná linka znamená, že telefon je nepřenosný a když to někdo zvedne, znamená to, že je tam přítomný na daném místě. Mobilní telefon se týká dané osoby. Anketní otázky jsou blbé. Dám jinou možnost.

anonym

Jiná možnost

Můžou – a mnohde i mají, třeba jen neuveřejňují čísla…
Mimochodem – jaký je rozdíl ve volání na pevnou a mobil? – pokud čirou náhodou nemáš např. volaní v síti některého opa zdarma (to by ses pak ptala, proč nemají na každém úřadě 02, T-mobile, Vodafone…)…

suaeda

Jiná možnost

Doplňuji:
Na úřadech vedoucí oddělení, pracovišť, zastupitelé obcí ad. mají služební mobily. Většinou se nikde neuveřejňují. Nejsou pro nás běžné občany potřeba, protože si své věci vyřizujeme v úřední době.
Co mi více vadí, je používání tzv. mobilních bran. Z pevné linky v zaměstnání se lze dovolat na běžné mobilní číslo přes mobilní bránu (jsou z důvodů nižší ceny volání), která má také své ale jiné číslo. Takže se nazpátek se většinou dovolat nelze, jen na nějaké fiktivní číslo mobilní brány.

marek953

Jiná možnost

anonym

Kelt no neřikej, to by mě teda fakt nenapadlo, on ten mobil může klidně i ležet na jednom místě, otázky nehodnoť chytráčku, na ty jen odpověz, nebo nech být