ptáč

Proč nemají hospodářská zvířata po úmrtí pohřeb?

Pejska a kočičku pochovají, ale takové prasátko, jehně nebo kravička by si to zasloužili víc.

Odpovědi
štamgast

  1. Nic ti v tom nebrání.
  2. Pokud umře prasátko, jehně nebo kravička tak víc poslouží jako poživatina než pod drnem.

anonym

Zdechliny velkých hospodářských zvířat se zpracovávají v kafilérich a tím je učiněn i pohřeb. Ono, jíst uhynulá zvířata není zrovna košer. ALE PROTI GUSTU, ŽÁDNÝ DIŠPUTÁT!

zjentek

bude to vypadat jako lidská hamižnost, ale i ty zdechliny se spotřebujou beze zbytku spař

anonym

A kdopak by to asi platil?
Oni moc pohřbů nemají,vždyť je raději sníme.

postcd

protože to není potřeba a stálo by to moc peněz

Lamalam

Ale mají. Když je prasátko po smrti, tak se na uspořádá žranice.