shaman88

Proč nemá Eminem vousy?

To Hykam: Kdyby to bylo holením, tak by se musel holit 2× denně.

Nejlepší odpověď
Hykam

Předpokládám, protože si je holí?

Další odpovědi
quentos

Prý to nesedí k „image“, kterou si snaží vytvořit. Ve zdroji uvádějí výňatek z jeho písně „Business“, který to možná vysvětluje – připadal by si jako podivín, který by měl tak akorát zmizet někam do hor.
Ono je to taky hodně o dědičných dispozicích – někomu prostě rostou málo nebo skoro vůbec.

Zdroj: https://www.qu­ora.com/Why-doesnt-Eminem-grow-his-beard

ShadyPony

Třeba chce vypadat pořád mladě a stále sexy :3