lukyneta

Proč nelze sledovat HD progamy na TV Samsung LE32A557,vysílané na pozemní vysílání DTv?

Proč nefunguje HD?

Odpovědi
mosoj

Protože uvedený televizor nemá tuner pro příjem pozemního vysílání v normě MPEG 4 !! Umí jen MPEG 2 . Označení FulHD ale splnilo účel, koupil jste si ho .
Marketing opět jednou zvítězil!
Doplňuji:
Tzv rozlišení FullHD 1920 × 1080 nedává záruku příjmu signálu v takovémto rozlišení. Pokochat se můžete pouze z Blue Ray ! přes vstum HDMI.

Bedy

Jste v dosahu multiplexu 4?

Jiří Bohumil

Vámi přijímaný multiplex musí tyto pořady (v HD rozlišení) vysílat. To zjistíte na netu, při zadání otázky na „multiplexy“. Je pak ale nutno vědět, odkud přijímáte signál, z kterého TV vysílače a kterými multiplexy tento vysílač (nebo převaděč) disponuje. Pokud z vysílače programy v HD nejsou vysílány, pak je nemůžete ani přijímat.