pusinka50

Proč někteří zdejší uživatelé mají své avatary opačného pohlaví, než jsou oni(ony sami/samy?Jaký to má pro ně smysl?

Pak se člověk musí orientovat podle koncovek sloves v jejich textu (např. mám rád/a), pak to zapomene a odpovídá v mužském rodu ženě nebo v ženském rodu muži. Mě osobně to tedy vadí. Proč si žena nemůže dát avatar ženy a má avatar muže, znamená to snad, že je transvesista nebo co zdejší lidi k tomu vede?
Doplňuji:
ad DrAxl – ne, včera jsem tu nebyla, tak mi uniklo bolakovo povšimnutí
ad Bohemica – no právě, že teď mám celé dny i noci velkou porci vážných starostí, tak jsem se sem přišla odreagovat a místo toho se pomalu tady ještě rozčílím.:-)
ad david22 – děkuju za pusinku, posílám také.:-)

Tak děkuji za odpovědi, ale nevysvětlil mi to vlastně nikdo. Takže jen touha po změně a u žen souvisící s měnící se barevnou úpravou jejich vlasů? Tak to si jdu vybrat taky jiný obrázek, akorát netuším, jak se to dělá?.......

Nejlepší odpověď
led

Príčin môže byť veľa:
1 – avatar vyjadruje predstavu o sebe, stav svojej mysle
2 – recesia
3 – popretie svojho vonkajšieho zjavu
4 – anonymita
5 – zjednodušený skutočný vzhľad
otázku avatar opačného pohlavia môže spĺňať ktorýkoľvek z uvedených bodov 1–4.
aby to tu nezaberalo priestor – pokračovanie v diskusii

Další odpovědi
david22

To je přesně kvůli takovým lidem, jako jsi ty, pusinko50.
Posílán pusinku :-*

anonym

Tvoje starosti bych potřebovala.

anonym

Asi jsi tu nebyla včera, kdy bolak provokoval, až se mnozí vzbouřili, viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-ted-vsichni-najednou-menite-avatry

BANAN93

nevím ale může to být i tím že v některých případech ten daný profil na stejném domácím PC využívá více lidí a v podstatě by mi to nevadilo pokud se tedy někdo s někým neseznámí a ten mu to pak lže

Damiana

Předpokládejme, že se (čistě náhodou) nenacházíme na stránkách Pentagonu (což může být pro někoho bolestné zjištění). Proto ten happening ve stylu filmu Pane, vy jste vdova! Bolak to opravdu vyprovokoval a byl to jen další z jeho výtečných popudů pro ty, kteří mají smysl pro humor a recesi.
(Já – jak jsem zjistila, že se mu ale – docela – líbí i vousaté ženy, jsem se raději hodně rychle přemyklíkovala zpátky. 🙂
Jsem moc ráda, že takové odlehčení „proběhlo“, že se tu najde dost lidí, kteří se umí odvázat – i když nevidí ten vzájemný smích druhého za monitorem (snad o to je to těžší). Btw – u otazky proběhla navíc skvělá diskuze, která je snad ještě vtipnější teď, když jsou ty „ksichty“ zase zpátky na svých místech:-))
A jestli si někdo do té doby myslel, že je to tu opravdu seriózní poradna, která se bez jeho životních mouder ve stylu buzerace druhých fakt neobejde, tak pro toho to musela být situace přímo infarktózní…slovy Adiny M…Dneska už se tomu směju…:-)

anonym

Recese, vtip… Kdo ví. Oni si nedělají hlavu s tím, jestli pochopíš, zda se jedná o muže nebo ženu, tak si zase Ty nelámej hlavu, jestli je chybně oslovíš. Tady už bych se nedivila ničemu.

balca

protože jsou trans

kobranek

nechápu také.

bolak

Damiana: fousy jsou vpodstatě vlasy zespod brady…

Damiana

😁)))

johana 56

Nejde zde přece o avatary.Výběr je široký a každý si zvolí podle sebe.I elegantní zjev může klamat,tak jako v reálném životě nelze občas podle vzhledu určit charakter a schponosti.
Ta „vtipná vzpoura“ je důkazem toho,že zdejší uživatelé mají smysm pro humor.Tím,že udělají vtípek sami na sebe,jiným neuškodí,to je také umění.

manon

Mně to s těmi změněnými avatary pouze vtipné, fakt jsem se nasmála a o vzpouře jsem slyšela až dnes :) Škoda že bolak vynáší zrovna smetí, asi by, coby „provokatér“, měl k tomu něco dodat :)

johana 56

Humor je kořením života a smích léčí.Doufejme,že to vynášení smetí zas nebude trvat 14 dní!

manon

johana 56: Kdoví :) Jojo, bez smíchu se nedá žít :)

johana 56

@manon
Po té informaci o Kájovo mostu od -iv- ale nevím,nevím..

annas

Já jsem zcela „mimo mísu“. .))

johana 56

@annas
Šušká se,že někdo chce zpeněžit svou odměnu.

anonym

ja bych chtela zase " vzpirat " :)) -iv-

johana 56

Klidně,zkuste vlasy „šmrcnout“ do fialova -to bude něco!
Originál,žádné kpoírování a pěkně do čela.

anonym

jo jo ! johanka vi, na co bolak slysi ! :)
… podle me sel na Kajovo most prodat tu jeho zlatou medaily ! -iv-

johana 56

Panenko skákavá,rychlík už je v trapu,zas to všechno probendí sám!

manon

:) Třeba není sám… (panenka skákavá? – neber, johano, jeho jméno nadarmo :) )

johana 56

@manon
Tak tohle jsem asi přehnala,teprve nyní mi došlo,že se na to ptal!Za trest a na důkaz lítosti odmítám večeři.(Ale na druhou stranu – lepší panenka než provokatér.)

manon

:) On hlavně tvrdil, že je jí podobný – tak jsem tam vložila obrázek – teď už všichni ví, jak zhruba bolak vypadá :) http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/253047-panenka-skakava-se-vratila-na-zed-klastera-v-teple.html – tak nějak podobně :)

johana 56

:)Copak podoba,i muži mohou mít jemnější,spíše ženské rysy.Ale ta svatozář a bolak. :)

anonym

pusinko .. bolak prevcirem polozil otazku :

bolak
Proč teď všichni najednou měníte avatry?

terry, Lucijej, barbakan, Dr.Axl, pizlicka a určitě ještě někdo další (neméně významný člen komunity) na kterýho sem zapomněl…

To ste se zničeho nic tak strašně změnili, nebo co vás k tomu vedlo?

.. no , a par z nas rebelu ( co obcas vtipkujeme nejenom na techto strankach – ale i v zivote ) .. se nas toho chytlo (ja se chytam kazde blbinky ) a ja si napr. zmenila Avatar na pani Kodexovou ( to je pro me ocko ) … Damianka si pak dala muze .. David sel za zenu .. atd. :) .. ja si to nechala ale jen ten den, i kdyz jsem chtela dele , ale nechtela jsem pak … , aby lidi tady z toho zblbli ( jako vy ) :)) a jeste k tomu jsem nechtela byt takova voskliva . brrr. To radsi mam otazniky .. ty mam i svy hlave .. :) -iv-

anonym

ted jsem si precetla az odpoved naseho Dr. , poslal i odkaz ( ja jsem proti odkazova ) .. :)) a on to nazyva vzpourou ! :)))
.. tak musim opravit svuj prispevek , ze jsem rebelovala .. ja jsem se vzpourila. :) .. ale ono je to asi jedno a to samy .. :)
takt mu mozna jeste dneska udelam radost, tak si jeste mozna na dnesek hodim tu pani Kodexovou …ted musim ale na chvili " jit vydelavat na chleba " .. :( -iv-

led

Príčin môže byť veľa:
1 – avatar vyjadruje predstavu o sebe, stav svojej mysle
2 – recesia , napríklad vtipná vzbura
( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-ted-vsichni-najednou-menite-avatry )
3 – popretie svojho vonkajšieho zjavu
4 – anonymita
5 – zjednodušený skutočný vzhľad
otázku avatar opačného pohlavia môže spĺňať ktorýkoľvek z uvedených bodov 1–4.

1 – stav mysle, premena v inú bytosť (na tejto stránke len ľudskú,najlepšie opačnú) s odosobnením sa (duševným opustením svojej schránky), snaha žiť jej virtuálny život s reálnymi skúsenosťami a znalosťami (Second Life – Druhý život)
2 – recesia, k tomu niet čo dodať
3 – popretie svojho vonkajšieho zjavu, život v nevhodnom tele, tu by mohlo ísť aj o prípadné TV,či CD
4 – anonymita – nezverejnenie svojej osoby

anonym

Ale, led, to je přece krajně nezdvořilé, opisovat od někoho po 8 hodinách týž odkaz.

led

Chcete snáď povedať, že na odkaz máte licenciu pán Dr.Axl?
Ak sa to hodí k príspevku a odkaz je verejný, každý má právo ho použiť, koľko raz uzná za vhodné a pre mňa to bola recesia, nie ako vy píšete vzpoura. Teda aj význam odkazu je iný.

anonym

:)) -iv-

anonym

led, vy jste fakt perfektni s tou licenci ! :)
to se vazn epovedlo. ! minule jsme Vas chvalila soukrome , tak ted klidne i verejne :
klobouk dolu pred Vasi pohotovosti a spravedlnosti …

  • iv-

annas

Ad iv. Včera jsem napsala, že se ztotožňuji s vašimi slovy (klobouk dolů …) ale teď marně hledám svůj příspěvek. Zřejmě jsem ho neodeslala.

anonym

. ja bych te led dala 200 hodin prospesnych praci na odpovedich ! .. :)

  • iv-

led

  • iv- 200 hodín, to je tak na prečítanie všetkých vaších príspevkov na odpovediach. Nie to málo?

Ako potom budem odpisovať od druhých, keď splním limit už pri vás? Teraz buďte múdra ó, Bohyňa spravodlivosti…

anonym

led .. , ja jsem POMSTYCHTIVE spravedliva ! A to je mnohem vice, nez jen spravedliva ! :p

  • iv-

led

  • iv- prepáčte, nestíham vám odpovedať.

Odpracovávam si ten váš trest :(
:)

anonym

Vyborne ! Pokracujte … a nezdrzujte sa ! -iv-

manon

Dr.Axl: Dobrý vtip s tou vzpourou :D Málem stejně dobrý jako včerejší „vzpoura“ samotná.

anonym

Stará verze – od té doby, co byly vynalezeny peníze už netřeba díků.
Po r. 2009 – od té doby, co existují palce už netřeba pouhých uznání v diskuzích.

led

Takže poďakovanie v diskusii, nie je rovnocenné poďakovaniu v odpovedi – ak sa nedáva akýsi symbol menovej jednotky – palček, hviezdička? Aby som rozumela, „Rady enem za palmáre, pán doktor?“

manon

Dr.Axl: Tak dobrý vtip to zas nebyl, aby za to byl falešný palec. Tu korunu bych Ti za to možná dala :)

anonym

No, aspoň něco, pro sichr do budoucna, abych ti snad raději poslal bankovní spojení.

manon

Dr.Axl: No to víš, mailem Ti tu korunu nepošlu :) Zřiď mrtvou schránku – tam Ti ji nechám :)

anonym

Dr., ja bych Vas jenom poprosila , jestli by jste konecne me a An. rozsoudil . :)
ja tu vickrat napsala, ze me An. posila euro za kazdy palec .. :)) a my se ted hadame po mailech ..

  • ja tvrdim An., ze mi to verite .. :)) a An. me tvrdi, ze ne .. ( ona se Vas dokonce zastava ) … , ze tomu by neveril nikdo ani s IQ minus 36 ( to mam jen ja ) … , ze i vy poznate co je vtip a co ne …

tak me prosim udelejte radost a napiste mi , jak to mate .. ja proste verim.., ze vy me verite , ze ji ty penize posilam .. ! :)
.. my se tim bavime , i An. uz si tu obcas udela taky ze me prdcu, ze mi je fakt posila ! :)
ja ale prisaham na sve kluky , ze An. me jeste v zivote nikdy neposlala ani penize, a ani Olomoucke syrecky .. :((
..ona mi tvrdi, ze by je musela posilat pak vsem – napr. vagrovi .. :)
diiiky -iv-

annas

Ad iv, svými slovy jste mě vylekala.

Slovo „zastává“ jste zřejmě zapomněla dát do uvozovek, protože já je beru s nadsázkou a v docela jiném významu.

Nikoliv jako " zastávat se koho" (tedy zmiňovaného), ale „zastávat co“. Zastávala jsem názor, že vyzkoušíme, zda někdo uvěří tomu, že máme spolu peněžité transakce. Když už existují falešné body .:-)).

Bohužel. Vše se může stát pravdou pro toho, kdo chce věřit … Tak se také stalo …

led

Ann, -iv- veď veríme, čo by sme verili. dnes je možné všetko.
„Susedky, však vy ste jak ti co se vadili o medzu mezi rolama, tolik se súdili, až prišli o všecko. To zobral pán Doktor.“
Múdremu napovedz,
zasmeje sa,
a ten druhý…
uverí.

johana 56

Říká se „Neěř tomu,co sám nevidíš a neslyšíš!“

  • iv- mne přivedla na myšlenku,že by se místo palců (stejně jsou kolem nich neustále dohady) mohly udělovat pěkně kulaťoučké Olomoucké syrečky.Nevím ale,zda by to také nebylo sporné – ony se totiž vyrábí v Lošticích.

annas

Ad Johano, myslíte, že by potěšily? Kulaté jsou, takže taková pěkná medaile, navíc k jídlu. . Čím starší, tím cennější. 🙂

johana 56

Co ale dát těm,kteří je nemusí?Já osobně ty starší a potom skleničku naší klasiky.

led

Len ich nedávajte odstáť do skrine :)

johana 56

V žádném případě,ve skříní by je zlikvidoval Rakušák.Pěkně zalít do desítky…

annas

Bať, bať. Výborná bašta. :))

johana 56

@annas
A ještě krajíc čerstvého chleba..Kdo nezkusil,jeho ško­da.

vagra

Pro -iv-II.
Protože jste mě zmínila v souvislosti s penězi, musím, jako penzista reagovat, rozhořčeně a hlavně nahlas zvolat:
„To je pravda! Proč bych měl být právě já, ausgerechnet v době, kdy jde všem o prachy až na prvním místě, škodný?!"
(Cizí slovo jsem použil záměrně, aby bylo všem hned jasné, že rozhodně nepatřím mezi zdejší málovzdělance.)..:-)
Číslo účtu dodám , vnitřní, případně interněkonspirační poštou. 🙂

Damiana

😁)))))

anonym

no tak to ne ! vagro ! ..
ted, kdyz jsem se jich verejne vzdala, tak vy se prihlasite ?? :)

ja jsem napsala, ze se An. doktora zastava … , ale to byla moje slova, ne jeji … , jen jsem to chtela zduraznit, ze ona me ne a ne ty prachy posilat .. !
:)
tschüss :)) -iv-

vagra

  • iv-II,sicherlich ,ich verstehe.

Tschüss. :)

annas

Ad iv, jsem ráda, že se vysvětlilo nedorozumění, které vzniklo záměnou významu slov. 🙂

Máte pravdu, stále nějak otálím. Navíc se hlásí vagra, tak nevím, nevím, co uděláme:-))

anonym

…jeste .., ze jsem to opravila drive nez jste prisla od kamaradky. !
jak uz Vas znam , to Vas lekam, co ? :)

na falesne body tady mame jine experty .. ja davam jen prave : ale jenom Vam a Bolakovi. :)
.. ted me napadlo : ten by me mel zacit platit ! … kdyz vy nechcete :(

annas

Iv, předhoďte mu to. Asi šel hledat popelnici, aby do správné vysypal koš. 🙂

anonym

hlavne aby nesel az do Madarska ! :)