Avatar uživatele
anonym

Proč někteří z vás ohodnotí otázku automaticky bez toho,aniž by odpověděli ?!To neznají odpověď na primitivní otázku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, hanny 2 před 4511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Tomu bych se ani tak moc nedivila,ale dost často to je naopak.Spousta lidí odpoví,ale otázku neohodnotí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Zajímavou hodnotím otázku když:

  • Neznám odpověď, ale ráda bych ji znala.
  • Otázka či následná odpověď obsahuje informaci, která se mi může v budoucnu hodit, pokud si otázku označím, snadněji ji pak přes svůj profil najdu.
  • Otázka je zajímavá, ale nechci už odpovídat, protože už je na ni zodpovězeno.
  • Někdy klikám podle nálady.

Naopak někdy odpovídám a neoznačuji jako zajímavou, protože mi to prostě zase tak zajímavé nepřijde. Opět může sehrát roli momentální nálada.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja napisi za sebe , ze ja na primitivni otazku neodpovidam , ani ji neohodnucuji.
( jen na tuhle vasi , ( pro me primitivni ) .. jsem odpovedela , ale v zadnem pripade bych ji neoohodnotila.
A ohodnocuji nektere zabavne otazky , ankety .. , nejen proto , ze se mi libi , ale ohodnotim ty uzivatele , ktere mam zde rada. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Někdy je otázka opravdu zajímavá, že stojí za ohodnocení, a přitom už má několik vyčerpávajících odpovědí. Proč ještě něco psát ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pro mne je zajímavá každá otázka, pokud není stupidní, dehonestující nebo zcela vulgární. Třeba i primitivní dotaz skýtá řadu informací o úrovni, zájmech, osobnosti tazatele i struktuře účastníků a představuje dílek postupně se vytvářející mozaiky. Bod dávám, když jsem otázkou zaujat, odpovídám pokud mám pocit, že můj příspěvek svým obsahem může být zajímavý nebo někomu užitečný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Barbakane, je adventní čas, doba očekávání, čas příprav na vánoční svátky, většina uživatelů se na vánoční atmosféru těší…

Proto se se domnívám, že i svou otázku jste mohl vložit v umírněnějším tónu …

Není žádné pravidlo, kterou otázku mám hodnotit. Problém ně zajímá, odpověď znám, proto někdy odpovím, jindy ne, když je správných odpovědí víc. Podle toho označním otázku. Některé otázky ani neotvírám.
Někdy chybí slušnost poděkovat i za správnou odpověď. Podrobně vysvětlila kapka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je smutné, když někomu chybí význam pojmů jako pieta a adventní čas, kdy si nedokáže odpustit kousavost a respektovat osobní rozhodnutí každého z nás.
Jsou hodnoty, které uznává celá západní civilizace a ten, kdo je znevažuje a uráží, bývá vyobcován.
Doplňuji:
P.S. ad kapka, díky za vyčerpávající analýzu (asi si tě budu muset více všímat).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemlich to samý,co kapka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nechápem dôvod vašej otázky, ale máte na ňu právo. Myslíte, že aj vaše otázky hodnotia automaticky?
Ja si to nemyslím. Ak niekto dá bod otázke, už je pre neho zaujímavá, bez ohľadu na jej kvalitu.(Teda okrem -iv-, ako sa vyjadrila, ona hodnotí podľa iných kritérií.)
Odpovedanie a hodnotenie je …„osobní rozhodnutí každého z nás.“…(zdroj Dr.Axl) a do toho by som nezasahovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

otázka se mi třeba líbí, zajímá mne jak druzí zareagují ,ale nemusím na ní přeci odpovídat …to přeci není povinné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Protože mě zajímá odpověď také a jsem zvědavá jak ostatní odpoví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Ohodnocuji otázky, které mě opravdu zaujaly. Třeba mě absolutně nezajímají otázky od tazatelů, kteří si píšou s domácími úkoly, přece jim ještě nebudu přihrávat body! A nehodnotím ani otázky, které lze najít na google a vyskočí vám hned plno odkazů a jsou tu vloženy jen proto, že někdo byl líný google vůbec otevřít. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Já primitivní otázky prostě rovnou přecházím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Dr.Axle, radši si mě moc nevšímejte, děkuji. 😁

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek