Proč někteří z vás( + 18( nedáte dopustit na plzeňskou 12 -ku ?

To jste ještě nepili kvalitnější pivo ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Svijany…Když vybírám česká piva…:D

Další odpovědi
honza19hk

Plzeň je prostě plzeň. Jen doufám,že to tak zůstane.
Doplňuji:
bohemica

svijany 11° ? taky ji mám rád.

tom004

Nevím proč a jestli je nějaké ještě kvalitnější,ale mně chutná nejvíc. Ještě bych přidal 11° Kozla.

anonym

Tak každý pije co mu chutná a nebo k čemu má přístup.
Doplňuji:
Jinak piji hlavně desítku Velkopopovického kozla, ale mají ho jenom ve městě. U nás v hostinci piji jedenáctku Otakara. Plzeňské pivo jsem viděla naposledy v láhvi a pila před několika roky.

manon

Ty znáš lepší? :))
Doplňuji:
honza19hk: Už tam taky cpou jakési polotovary :(

Koala Man

Asi to bylo jediný pivo, který pili a neměli tak možnost poznat lepší. Nic proti Plzni, ale opravdu existují lepší piva.