Proč někteří vyžadují v anketě typu Ano – Ne ještě kolonku "jiná odpověď ", když otázka je zcela jasná ?

To jsme na odborném serveru, který potřebuje analýzu k dané otázce?
Doplňuji:
Kdybys četl také diskuze, pochopil bys !!!

Nejlepší odpověď
honza19hk

typický příklad jsi ty, minule ses u otázky také dožadoval další možnosti. Tuším, že to byla otázka jestli zvítězí Zeman nebo Kníže.

viz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-vyhraje-zeman-nebo-schwarzenberg#dis­cussion

Další odpovědi
Drap

To co ty vidíš jak černé, nebo bílé , tak jiný to může vodět v různém odstínu šedi. Je velmi málo otázek na které lze hodnotně odpovědět buď ano nebo ne.

briketka10

aknety se vytvářejí těžko na každou otázku
a nikomu zde se prostě nezavděčíš ber to
tak ☺

Bedy

Podívejte se, řada lidí nemůže odpvědět jen ano či ne. Prostě na některé otázky (třeba kontroverzní) není jasná odpověď.

Hykam

Tak třeba u těch voleb by mohla být ještě jedna možnost a to ta, že volit vůbec nepůjdu, proto by se tam hodila ještě jiná odpověď.

badisko

protoze bagr !!

metro

To je třeba, když někdo neví, jestli chce odpovědět ano nebo ne.