L´ú$C&*

Proč někteří uživatelé nedovolují být kontaktováni?

Proč někteří uživatelé nedovolují být kontaktováni? Proč jste se takto rozhodli a z jakého důvodu? :) Neberte tuto otázku jako provokativní či urážlivou. Jen se ptám a kdo chce, může odpovědět ;o)

Nejlepší odpověď
kropitko

Třeba se tak rozhodli kvůli soukromí,nechtějí aby jim někdo psal a otravoval je tím. Je to každého volba. Mě to třeba nevadí,ale je pravda,že pokud by mi začaly chodit divné zprávy,tak bych si to blokla.

Další odpovědi
quentos

taky jsem dostal urážlivý mail od jedné nejmenované uživatelky, takže nastaví-li si to tak z preventivních důvodů, ani se jim nedivím. Dost na tom, že dostávají od hlídače otázky – ještě aby se zaobírali vzkazy… ;{)= já si stěžovat nemohu, naopak jsem díky zveřejnění emailu našel spřízněné duše.

Jahoda

Já jsem si e-mail zatím neblokla. Pokud by mi ale chodily sprosté nebo urážlivé e-maily apod., asi bych si to zablokla. Zatím to ale v plánu nemám, protože mi moc lidí (skoro nikdo :D) stejně nepíše ;o).

Miroslavst

Mě kontaktovat můžou. Nemám důvod si to blokovat. Stejně nikdo neví pokud mu neodpovím. Je tam pouze kontaktovat, ale mejlovou adresu nevidí a pokud nenapíše svoji, tak nevidím ani tu jeho pokud mě kontaktuje.
Je pravdou, že jeden čas jsem o tom uvažoval, protože mi psal nejmenovaný uživatel. Mě chodí navíc mejly na telefon, takže pokud někdo napíše část mejlu vidím třeba i na zahradě, horší je to s odpovědí na něj, to musím k počítači. Jeden netrpělivý však psal, kdy už konečně… (třeba mu to dojde).
Jinak jsem pro, aby se dalo kontaktovat, protože některé otázky potřebují širší odpověď a jen jednou odpovědět a pak doplnit nestačí. A nemám rád když musím psát otázku třeba pro Quentose… jen proto, abych mohl nějak navíc odpovědět.

anonym

Mne take nevadi kontakt,pokud to je kamaradske proc ne?

Nuk nuk

Mne kontaktovat lze a nevadí mi pokud mi někdo napíše e-mail, pokud bude nějak nevhodný, jednoduše na něj nebudu reagovat.
Jsou ale lidé, kteří si tím zablokováním chrání své soukromí, a já se domnívám, že je to naprosto v pořádku.Kdyby to v pořádku nebylo, nebyla by na serveru ani taková možnost.

anonym

osobně jsem si to bloknul.. začali mi pak chodit e-maily s dotazama a začalo mi to vadit.. kdyby jich bylo pár, tak v pohodě, ale to bohužel nebylo..

Gorouš

Já si to neblokuji, nestydím se za své otázky, odpovědi a názory.

anonym

myslím,že jsem tady dost často,tak chci mít trochu soukromí,jednu chvíli to vypadalo,pokud bych dovolil kontaktování,že bych byl zavalen dotazy,naštěstí to teď odnáší někdo jinný,né,že bych mu to přál.