Plyšák

Proč někteří psi chodí za svým páníčkem i na záchod ?

Někteří psi chodí s páníčkem na záchod a jinam třeba ne,ale proč ?

Nejlepší odpověď
anonym

S teritoriálním chováním samců to zřejmě nesouvisí, protože za mým partnerem leze jeho oblíbená fena také až na wc a do koupelny.
Já např. moc neznačkuji a někdo ze psů za mnou má snahu na záchod
a do koupelny chodit bez rozdílu pohlaví. Některý pes se ale koupelně (po neblahé zkušenosti) obloukem vyhýbá. Ten, co nesnáší vodu. 🙂
Myslím, že to nějak souvisí s tím malým uzavřeným prostorem…

Další odpovědi
Jsemtady

Jedna se o chovani psu, feny to nedelaji.
Je to o znackovani teritoria. Kdyz se vycuras venku tak i pes tam hodi znacku. Pes muze mit pocit ze jde panicek znackovat.

cochee

Já myslím, že jejich páníčci jsou divní, když jim to dovolí.

Kris tyn

Moje fenka to tedá dělá že strčí od dvěří záchoda a jde za mnou :D
Doplňuji:
takže nejen psi tohle dělají.