Avatar uživatele
uccello

Proč někteří pořád napadají Windows 8, když k tomu není vůbec důvod?

Začínám mít pocit, že ti nejzarputilejší kritici ten systém snad ani nevyzkoušeli. :) Taky jsem osmičkám moc šancí nedával, už jen pro tu absenci Startu, ale pak jsem si s nimi koupil notebook a od té doby si je nemůžu vynachválit. Současně mám ještě na stolním sedmičky, který jsou super, ale osmy jsou svižný, s kompatibilitou programů (pracuji v aplikacích od Autodesku a Adobe) jsem neměl nikdy sebemenší problém a hry také šlapou na jedničku. Co se týče dlaždic a chybějící nabídky Start, je to jen o zvyku. Kdybych dotyčné posadil k Power Macu G5 s OS X a myší s jedním tlačítkem, taky by nadávali.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kavac před 3870 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Orange

Podle mě je problém v tom, že lidé jsou neskutečně konzervativní. Jakmile si na něco zvyknou, tak je na nic byť lepšího nedostaneš.

Taky mě kecy o Win 8 lezou krkem. Chápu, že existují rozdílné názory. Jenže, když ti někdo řekne, že ten systém je úplně na **** a pak dodá, že ho vlastně nezkoušel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Win 8 je skutečně svižnější než předchozí verze. Co kritizuji nejen já, ale hodně lidí jsou dlaždice, které jsou připraveny pro dotykové displeje. Zatím jsem dotykových displejů mimo tabletů jak u monitorů tak u notebooků neviděl. Navíc práce pomocí dotyků je pomalejší než při využití klávesnice a myši. Docela rád bych viděl srovnavací test různé práce na PC. Nedovedu si např. představit jak Vám úřednice vypracovává a vyplňuje nějaký dokument na PC pomocí dotykového displeje. Nevím možná se pletu a čas mi ukáže, že se pletu.
Co se týče tlačítka start tak jde doinstalovat šikovný prográmek, který tlačítko doplní. Přehlednější a praktičtější než dlaždice mi připadá lišta s programy u OS Apple.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Proč ti to vadí ? Tak jim to nevymlouvej. Já pamatuji když se toto říkalo o W 98 a kdeže dneska jsou ! To samé je o antiviru, inetovém prohlížeči atd,, atd.
Jsou lidé kteří odsuzují IE a ještě ho ani neviděli, načež aby s ním pracovali.
Antivir jak by smet. Přitom nejvhodnější antivir je od autora OS Microsoft Esentials Securiti! a je grátis !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek