uccello

Proč někteří pořád napadají Windows 8, když k tomu není vůbec důvod?

Začínám mít pocit, že ti nejzarputilejší kritici ten systém snad ani nevyzkoušeli. :) Taky jsem osmičkám moc šancí nedával, už jen pro tu absenci Startu, ale pak jsem si s nimi koupil notebook a od té doby si je nemůžu vynachválit. Současně mám ještě na stolním sedmičky, který jsou super, ale osmy jsou svižný, s kompatibilitou programů (pracuji v aplikacích od Autodesku a Adobe) jsem neměl nikdy sebemenší problém a hry také šlapou na jedničku. Co se týče dlaždic a chybějící nabídky Start, je to jen o zvyku. Kdybych dotyčné posadil k Power Macu G5 s OS X a myší s jedním tlačítkem, taky by nadávali.

Nejlepší odpověď
Orange

Podle mě je problém v tom, že lidé jsou neskutečně konzervativní. Jakmile si na něco zvyknou, tak je na nic byť lepšího nedostaneš.

Taky mě kecy o Win 8 lezou krkem. Chápu, že existují rozdílné názory. Jenže, když ti někdo řekne, že ten systém je úplně na **** a pak dodá, že ho vlastně nezkoušel.

Další odpovědi
suaeda

Win 8 je skutečně svižnější než předchozí verze. Co kritizuji nejen já, ale hodně lidí jsou dlaždice, které jsou připraveny pro dotykové displeje. Zatím jsem dotykových displejů mimo tabletů jak u monitorů tak u notebooků neviděl. Navíc práce pomocí dotyků je pomalejší než při využití klávesnice a myši. Docela rád bych viděl srovnavací test různé práce na PC. Nedovedu si např. představit jak Vám úřednice vypracovává a vyplňuje nějaký dokument na PC pomocí dotykového displeje. Nevím možná se pletu a čas mi ukáže, že se pletu.
Co se týče tlačítka start tak jde doinstalovat šikovný prográmek, který tlačítko doplní. Přehlednější a praktičtější než dlaždice mi připadá lišta s programy u OS Apple.

mosoj

Proč ti to vadí ? Tak jim to nevymlouvej. Já pamatuji když se toto říkalo o W 98 a kdeže dneska jsou ! To samé je o antiviru, inetovém prohlížeči atd,, atd.
Jsou lidé kteří odsuzují IE a ještě ho ani neviděli, načež aby s ním pracovali.
Antivir jak by smet. Přitom nejvhodnější antivir je od autora OS Microsoft Esentials Securiti! a je grátis !!!