Proč někteří neuvádí zdroj a vydavají to za vlastní odpověď?

Nejlepší odpověď
led

1 – niektorí to naozaj vydávajú za svoje, hovorí sa potom tomu „plagiát“
niektorí pre pocit „Ja viem najviac“,
niektorí preto, že sa im to nechce uvádzať,
niektorí preto, že nečítali pravidlá a kódex, tak o povinnosti uvádzať odkazy pri citáciách ani nevedia
2 – niektorí sa pozabudnú pri písaní a odkliknú „odeslat“ a ani si to vôbec nevšimnú, čo sa občas stane aj mne, pretože najťažšie sa hľadajú chyby vo vlastnej práci
ak chybu zbadáme, niekedy to znova pracne vyhľadávame a odkaz pridáme do doplnenia, alebo do diskusie
niektorí sa s opravou už nenamáhajú

Další odpovědi
badisko

Se jich zeptej …pokud hledam na netu tak …zdroj uvadim vzdy …nebot i diky nemu je odpoved vahu …jo jmenovite to dela merci1 a rychlej drap…

krftwrk

Aby pusobili inteligentne…

Lamalam

Protože např. u odpovědi na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-v-cesku-nejradeji-jezdite jsem žádný zdroj nepoužila.