Drap

Proč někteří nemohou najít práci ?

http://letecka­posta.cz/176085359

Nejlepší odpověď
led

Všetko je otázka peňazí – zisku firmy. Firma ide tam, kde má nižšie náklady a vhodnejšie podmienky. Pracovník je pre firmu dôležitý len pokiaľ ho potrebuje. V momente, keď sa daňové a iné ekonomické zákony zmenia na menej výhodné a zvyšujú výrobné náklady pre firmu, firma odchádza do iného regiónu a prepustení zamestnanci ju zaujímajú len ako potenciálni zákazníci, nič viac.
Veľké sťahovanie národov v 5.storočí n.l. je proti dnešnému sťahovaniu firiem len malou zdravotnou prechádzkou. „Turistika“ firiem je podľa hesla Vandalov: „tam, odkiaľ my odídeme, už tráva neporastie“ likvidačná pre opustené štáty.
Doplňuji:
Ad Terry,
defenestrace… a koho, nech je kdokoľvek vo vláde, musí sa prispôsobiť ekonomike.
Takže defenestrujeme kapitál?

Další odpovědi
briketka10

co dodat, jednoduše svinstvo no netušila jsem to všechno, že je za tím nějaký zlořád, když je na výrobcích EU, tak mi v hlavě cosi svítalo ☹

terry

Proto by měla být ta defenestrace.