Avatar uživatele
slad08

Proč někteří lidé poslouchají hlasitou hudbu?

Proč se jim to zdá , že jsou největší borci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fortin, dědapetr, fablen před 4747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Někteří jsou nahluchlí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
franku

Něčím si musí vymýt mozek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Stephanie

Někdy je to víc uvolní, ale někdy zas chtějí dělat větší machýrky, je to hrozný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

přestože je mi už více let, tak také někdy (spíše výjimečně) hlasitou hudbu poslouchám – je to pro mě výborný a účinný relax

Neměli by se tím ale příliš omezovat sousedé a okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nejde len o hlasitosť ale aj o tzv. prebasovanosť.
Veľa ľudí si myslí, že keď má hudba „grády“ a veľa basov je krásna. Neuvedomujú si však, že tým hudba stráca na svojej farbe.

Je to ako pri obrázku, na veľkej čiernej a bielej ploche sa malý, ale dôležitý, šedý bod stratí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Hele a všiml sis že někteří lidé poslouchají hlasitou hudbu z mobilu?

Nic proti ale sám jsem dával poslouchat sousedům hudbu kterou jsem hrál. Dnes poslouchám souseda podobně hrát a vůbec mě to nevadí. Horší jsou lidi bez zájmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

doufam, ze si nemyslis, ze poslouchani hlasite hudby = „jsem frajirek a chci vsem lidem kolem sebe neco dokazat.“ to je docela hloupy nazor, imho.

osobne si rad pustim nahlas hudbu, nejcasteji vaznou hudbu a metal – kdyz jsem sam doma a nikoho tim neobtezuju. nebo si to pustim nahlas do sluchen. jasne, jsou lidi, co si pousti v tramvaji z 0,5W chrchlaveho repracku nejaky hip-hap-hop, ale co kdyz zrovna nemaji penize na sluchatka? nikdy nehazej vsechny do jednoho pytle – dela to tak sice vetsina lidi, ale pro me je to jasny znak vazneho nedostatku intelektu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek