jirka F

Proč někteří lidé nemají rádi sněhovou pokrývku?

Vždycky když někde na internetu psali o sněhu že má napadnout hodně tak jsem tam četl i komentáře jako:
Už aby přišel pořádný slejvák a spláchl to bílé svinstvo nebo
už aby ten sníh roztál atd.

tak se chci zeptat proč některým lidem vadí když napadne pořádný sníh co je na sněhu špatného něřikám sníh na silnicích tam ten sníh vadí ale když napadne jinde tak co je na tom špatného

tohle je kategorie:ostatní

Nejlepší odpověď
UltraFan

Já mám rád, když je ten hezký bílý čistý sníh, který hezky „křupe“ pod nohama 🙂

Ale nenávidím, když taje, nebo ho auta rozjezdí a vznikne z toho ta hnusná černá břečka a všude po chodnících se válí štěrk 😁

Další odpovědi
da ny

Sníh také hlavně „překáží“, musí se někam odklidit (chodníky, silnice), na některých vesnicích jsou lidé odříznuti (vázne spojení) v rozbředlém se špatně chodí (děti, senioři, kočárky). Po zmrzlém (po uklouzaných ledovkách) to klouže ⇒ zlomeniny. (dospělí, senioři).
„Domkaři“ musí ze svého pozemku neustále odhrnovat sníh = práce navíc…
Sotva přejdeš silnici přes pluhem nahrnutou půlmetrovou hromadu sněhu.
Řidiči mají často problém, jezdit v tom neumí ;), chvátají…
Z nasolené a tající břečky jsou jen promáčené boty (projevuje se kvalita dnešní obivi 🙂.
Mám ještě pokračovat…? :D

Rokio

Nevím. Podle mého názoru nemají někteří lidé rádi zimu nebo nesnáší, když je sníh těsně před roztáním.

anonym

Také nemám řád snīh.Ono když musíš házet lopatou 50 metrů cesty ( za komunistů to bylo protažené) pro auto, pak tě přejde chuť na sníh.A kolikràt se to muselo házet 2×, ráno ve čtyři a odpoledne když jsem přijel z práce, tak abych se dostal do garáže.
Zrovna tak když máš na střeše garáže metr sněhu, tak to takē musíš sházet neboť to pak namokne a na střeše je to těžké.Viděl jsem hodně střech od sněhu propadlých, takže vím co dokáže udělat těžký sníh.

Šidlo

je nebezpčný

ľudia sa správajú otrasne (hlavne vodiči) aj bez neho…čo teprve s ním?

je studený, padá zo striech a vôbec…viac problémov než radosti

sneh je ak tak pre deti a poľnohospodárov