Proč někteří lidé menšího vzrůstu …

… rádi řídí osobní automobily větších rozměrů?

Nejlepší odpověď
www

Podle mne si svůj „defekt“ tímto způsobem nějak kompenzují.
Názor

Další odpovědi
Damiana

Aby na nich bylo alespoň něco velkého, aby si jich ostatní všimli, velikost symbolizuje moc a sílu. Klasika – Napoleonský komplex.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Na­poleonsk%C3%BD_kom­plex

Drap

Řeší tím komplex malosti

anonym

Asi z toho samého důvodu, proč si takovílidé ( zpravidla mužského rodu) pořizují silné psy.

Funna

Když nejsem vidět jako chodec…tak musím být vidět aspoň jako řidič!!!

teda né já..ale ti malí.. .-)

Ar

Nikdy jsem si toho nevšíml, řidiče rozlišuji na řidiče a pak na „lidi“ , který nemají (nepoužívají) mozek. Když si, ale vzpomenu budu to sledovat jestli je to tak.

honza19hk

asi se jim líbí,ale otázka je jestůli vidí přes palubku.Znám ženskou co jezdí felckou a sotva vidí přes palubku.Takže si myslím že to není jen o velkých autech. když je posadíš třeba do tatry tak zas nedosáhnou na pedály.

jendahun

Myslím že to není o výšce,ale o EGU.Navíc velká auta si pořizují taky kvůli bezpečnosti.Aspoň si myslí,že čím víc plechu okolo,tím víc bezpečí.V dnešním provozu je opravdu lepší jezdit nákladní Tatrou.Taky je to o tom,že tímto dávají některé skupiny podnikatelů,res­tituentů najevo že na to mají.Mě spíš fascinuje,jak si každý kupuje velké auta do terénu,ofroad,a pak s tím jezdí dva kilometry do obchodňáku.Na víc už mu nevyjde benzín,případ­ně nafta.

Sůwa

Ono to bývá i naopak. Znala jsem pána 202 cm a jezdil ve Fiatu 500. To pak lidi koukali, když vystoupil… 🙂.