Zlatý

Proč někteří lidé menšího vzrůstu ....

... rádi řídí osobní automobily větších rozměrů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mne si svůj "defekt" tímto způsobem nějak kompenzují.
Názor

Další odpovědi:

Zlatý

Aby na nich bylo alespoň něco velkého, aby si jich ostatní všimli, velikost symbolizuje moc a sílu. Klasika - Napoleonský komplex.
http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

Řeší tím komplex malosti

Asi z toho samého důvodu, proč si takovílidé ( zpravidla mužského rodu) pořizují silné psy.

Stříbrný

Když nejsem vidět jako chodec...tak musím být vidět aspoň jako řidič!!!

teda né já..ale ti malí.. .-)

Bronzový

Nikdy jsem si toho nevšíml, řidiče rozlišuji na řidiče a pak na "lidi" , který nemají (nepoužívají) mozek. Když si, ale vzpomenu budu to sledovat jestli je to tak.

Stříbrný

asi se jim líbí,ale otázka je jestůli vidí přes palubku.Znám ženskou co jezdí felckou a sotva vidí přes palubku.Takže si myslím že to není jen o velkých autech. když je posadíš třeba do tatry tak zas nedosáhnou na pedály.

Bronzový

Myslím že to není o výšce,ale o EGU.Navíc velká auta si pořizují taky kvůli bezpečnosti.Aspoň si myslí,že čím víc plechu okolo,tím víc bezpečí.V dnešním provozu je opravdu lepší jezdit nákladní Tatrou.Taky je to o tom,že tímto dávají některé skupiny podnikatelů,restituentů najevo že na to mají.Mě spíš fascinuje,jak si každý kupuje velké auta do terénu,ofroad,a pak s tím jezdí dva kilometry do obchodňáku.Na víc už mu nevyjde benzín,případně nafta.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Ono to bývá i naopak. Znala jsem pána 202 cm a jezdil ve Fiatu 500. To pak lidi koukali, když vystoupil.... :-).

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.