Avatar uživatele
anonym

Proč někteří lidé menšího vzrůstu …

… rádi řídí osobní automobily větších rozměrů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 4204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Podle mne si svůj „defekt“ tímto způsobem nějak kompenzují.
Názor

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Aby na nich bylo alespoň něco velkého, aby si jich ostatní všimli, velikost symbolizuje moc a sílu. Klasika – Napoleonský komplex.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Na­poleonsk%C3%BD_kom­plex

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Řeší tím komplex malosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi z toho samého důvodu, proč si takovílidé ( zpravidla mužského rodu) pořizují silné psy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Když nejsem vidět jako chodec…tak musím být vidět aspoň jako řidič!!!

teda né já..ale ti malí.. .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Nikdy jsem si toho nevšíml, řidiče rozlišuji na řidiče a pak na „lidi“ , který nemají (nepoužívají) mozek. Když si, ale vzpomenu budu to sledovat jestli je to tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

asi se jim líbí,ale otázka je jestůli vidí přes palubku.Znám ženskou co jezdí felckou a sotva vidí přes palubku.Takže si myslím že to není jen o velkých autech. když je posadíš třeba do tatry tak zas nedosáhnou na pedály.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Myslím že to není o výšce,ale o EGU.Navíc velká auta si pořizují taky kvůli bezpečnosti.Aspoň si myslí,že čím víc plechu okolo,tím víc bezpečí.V dnešním provozu je opravdu lepší jezdit nákladní Tatrou.Taky je to o tom,že tímto dávají některé skupiny podnikatelů,res­tituentů najevo že na to mají.Mě spíš fascinuje,jak si každý kupuje velké auta do terénu,ofroad,a pak s tím jezdí dva kilometry do obchodňáku.Na víc už mu nevyjde benzín,případ­ně nafta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Ono to bývá i naopak. Znala jsem pána 202 cm a jezdil ve Fiatu 500. To pak lidi koukali, když vystoupil… 🙂.

před 4204 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek