Drap

Proč někteří , dostanouli na otázku třeba několik odpovědí, neudělí nikomu ani jeden palec ?

Chápu to u nových a u registrovaných, kteří třeba nemají dostatek palců na rozdávání. Nerozumím tomu třeba u některých zlatých, kteří to dělají zcela pravidelně. Všimli jste si toho? A co si o tom myslíte ?
Doplňuji:
Musím s vámi se všemi souhlasit, všechny důvody uvedené mají svoji logiku a rozum. Samozřejmě některé odpovědi i uživatelé se mi líbí více, někteří méně. Někteří jsou dokonce takoví, že zaslouží palec snad za každou odpověď. Nejde mi o palce,k čemu by mi byli.
Spíše jsem přemýšlel o těch nových. Někteří sice vyrostli velice rychle, někteří podvodem s několikanásobnou registrací, někteří mají své mecenáše, kteří je hodnotí za každou blbost a podobně. To se asi vymítit nedá. Celá řada z nich je ale velice solidní a potřebují se vypracovat, už jenom proto, aby mohli dát více otázek a správné opalcovat.
Osobně se snažím, vyjádřit úctu a poděkování těm, kteří věnují svůj čas, svůj vtip a znalosti a odpoví mi. Samozřejmě, můžu přehlédnou i zapomenout.
K té otázce mně vlstně vyprovokoval jeden zlatý, který často klade otázky ale palec dává velice málo.. Jen tak námátkou jse nahlédl do jeho profilu .
Před 12-ti dny, položil 6 otázek, měl 15 odpovědí, získal 7 palců, a palec nedal ani jeden
Před 13 dny položil 6 otázek dostal 25 odpovědí, zskal 7 palců, neudělil žádný.
Myslím že z 25 odpovědí je určitě alespoň jedna, která by za to stála

Nejlepší odpověď
www

Serou na to. Snaha je zde občas k ničemu. Kdyby alespoň doplnili, bez palce, poohlo mně to – nic proti tomu. Mají naši snahu zkrátka „na háku“ 😁. Nehledě k tomu, že jistí to dělají z různých důvodů úmyslně. Důvody mají rozličné, zeptej se JICH. 😁
Doplňuji:
Edit:
„..pomohlo..“ 🙂

Další odpovědi
aramah

Někdy je to otom, že palcujete a palcujete a druhej nepalcuje a nepalcuje:)
Ale vážně mám stím problém,třeba dám palec, jednou a vícekrát a dotyčný ne,pak mám takovej divnej pocit aby si dotyčný/á nemyslel/a že mu třeba lezu do p…e.

tom004

Jestli ohodnotí nebo ne,to nikdo neovlivní.Za sebe vím,že nedám „palec“ nikomu kdo použije ve své odpovědi sprostá slova,nebo reaguje urážením. A to ani kdyby jinak jeho odpověď byla nejlepší na danou otázku.

Mapel

Podobné otázky už padaly a asi padat budou. Přemýšlel jsem o tom, že si udělám seznam nepalcujících a budu je ignorovat, ale asi to problém nevyřeší.
Jináč pro pusinka50, vyčisti si počítač. Asi ho máš nezařáděnej. Jednou měsíčně ho projíždim a právě když mi něco nejde v prohlížeči, tak je to žádost prohlížeče o vyčištění :)

iceT

Pusinka50-domnívám se,že kdybyste zapoměla,komu jste palec dala a chtěla dát znova,že Vás systém upozorní,že na pro danou otázku či odpověď jste již hlasovala.Zobrazí se to tak,že vyskočí otázka,kde jste palcovala buď otázku nebo odpověď a nad ní je krásným červeným písmem napsáno-Pro danou otázku či odpověď jste již hlasovali-
Alespoň to tak mám,že mě systém upozorňuje,ob­zvláště tehdy,je-li u nějaké otázky houf odpovědí a chci dát palec každé z nich,ale protože chvilinku trvá než se stránky znova načtou a palec není hned vidět,taky se ukliknu.

A co si myslím?Že někteří odpovědi na své otázky nečtou hned,třeba položí dotaz a vrátí se k němu později nebo zapomenou,že se vůbec na něco ptali.I když to je naprostá hloupost.Nebo odpověď neuznají za hodnou palce.Těžko říct.

anonym

Buď konkrétní,jmenuj!
Doplňuji:
rodier,má pravdu!Teď jsem to vyzkoušela,měla jsem ten samý problém jako pusinka.

pusinka50

Drape, já ti hned odpovím sama za sebe. Právě dneska jsem kvůli tomu byla už slušně namíchnutá, ale z opačného důvodu, jak ten hezký původní server dokázal někdo zkur.it. Už jsem tu na to, co se ptáš, pokládala z jiného důvodu otázku.
Jde o to že: u některých odpovědí zasahuje šedé pole odpovědi až nahoru do řádku předchozí odpovědi.
Tudíž zcela PRAVIDELNĚ a POKAŽDÉ nastávají situace, když v případě více odpovědí si je čtu postupně a třeba i druhý den další odpovědi, tak se mi u některých odpovědí u místa možnosti dát „palec“ objevuje prázdný bílý rámeček. A JÁ NEVIDÍM, NEJEN KDO DAL PALEC, ALE TAKY NEVIDÍM, JESTLI JSEM HO NEDALA NÁHODOU I JÁ TŘEBA PŘED HODINOU NEBO DEN PŘEDTÍM.
PSALA JSEM TOTO ADMINOVI, ANI SE NENAMÁHALI ODPOVĚDĚT.
STRAŠNĚ DLOUHO SE TU VŠECHNO NAČÍTÁ, ABYCH ZKUSILA U KAŽDÉ ODPOVĚDI, KTERÁ SE MI LÍBÍ, DÁT PALEC TŘEBA ZNOVU, IKDYŽ NEBUDU VĚDĚT O TOM, ŽE HO DÁVÁM ZNOVU, PROTOŽE SE MI OBJEVÍ ZAS JEN TO PRÁZDNÉ BÍLÉ POLE, NA TO FAKT NEMÁM NERVY ANI ČAS.
Tak ráda jsem byla na tomhle serveru a tak strašně moc mě krká, co z něj někdo „chytrej“ udělal, že už sem tak často, jako předtím, nechodím, čekat půl hodiny, než se mi načte otázka či odpověd, na to prostě nemám:-( ☹
Vysvětlila jsem to dobře a pochopitelně? Už mě totiž bere velkej vztek na adminy:-(
Doplňuji:
NÁZORNÝ PŘÍKLAD. !!! PRÁVĚ TADY!!!! Teď se Drape podívej na amie a jami, jak šedé okolí spodní odpovědi přesahuje nahoru do další odpovědi. Když chci dát amii nebo jami palec, vůbec nevidím, kdo ho dal přede mnou, vidím bílý podlouhlý rámeček.
Když přejedu rychle odpovědi z nedostatku času s tím, že se k nim vrátím třeba zítra, už vůbec nebudu vědět, komu jsem palec případně dala já.

rodier

pusinka50 – me se nic takovyho nedeje. Nemas chybu v prohlizeci? Pouzivej Chrome.

bolak

Dřepe, zas to neber tak vážně, dyť je to jenom pár čtverečků na monitoru. Já ti třeba včera dal palec za naprosto dokonalou a vyčerpávající odpověď. A jestli teď někdo ode mě palec nedostal, přesto že si ho zasloužil, tak to ještě neznamená že jsem ho odbyl. Já projíždím svoje otázky třeba za týden a zpětně palcuju tak že klikám na palce pravým tlačítkem a dávám „otevřít v novém okně“, protože jinak, po jednom, než by se mi aktualizovala celá stránka a než bych narolloval a našel místo kde jsem skončil, to by mi utek život.

Mimochodem, pamatujete jak se jednou Dr.Axl zpil jak doga a začal mi palcovat odpovědi?
Doplňuji:
Ještě něco, taky se stane že někdy nedám palec dobré odpovědi, a to z toho důvodu že prostě nevím jestli je ta odpověď správná. Kor když se ptám třeba na otázky ohledně zákona a práva, kde odpověď prostě netuším. Navíc kdybych dal někomu palec a pak by se ukázalo že to co tvrdí je nesmysl, tak bych byl za vola ještě jednou.

Obecně ale platí, že palcovat se vyplácí. Podívej se, položíš otázku a dostaneš 10 odpovědí. Když dáš každému palec, tak každý z těch lidí dostane po bodu. Navíc, když to takhle budeš dělat opakovaně, tak u některých snadno ovlivnitelných jedinců vzbudíš dojem že ti něco dluží a nebo ti prostě jenom budou chtít udělat radost a ten palec ti u nějaké tvojí odpovědi vrátí, i když si ho třeba tak úplně nezasloužíš. Každopádně ty na tom že palcuješ všechno a všechny získáš mnohem víc, protože jak říkám, rozdáš 10 palců a každý z těch obdarovaných dostane 1 bod. Ale pokud se třeba jen 3 z nich rozhodnou ti to oplatit, tak ty dostaneš body 3. Navíc když dáš někomu bod, nic neztrácíš, a když dostaneš 2 (nebo dokonce i 1), tak stoupáš v žebříčku. Je tu pár jedinců, kteří už si toho všimli (ačkoliv nejspíš přesně nechpáou princip) a založili na tom svojí zdejší živnost :). Tudíž správně by se mělo dávat palce jen těm kdo si to opravdu zasloužej, ale to sem teď sám proti sobě :), takže pokračujte v tom co děláte, děláte to dobře.

led

Ak sa mi odpoveď nezdá zaujímavá, prípadne je chybná, nechápem dôvod, prečo by som musela dať palček. Hodnotím odpoveď, nie užívateľa.
Niektoré odpovede by zaslúžili hodnotenie, ale žiaľ, nemáme tu čierny krížik…

Amie

Záleží na daném jedinci – některému došli palce nahoru, jiný tuto funkci neobjevil další ji zase nepoučívá a tota stránka mu slouží pouze k tomu, aby položil na otázku.

terry

Tazatelé si jednoduše neváží našich odpovědí a snahy pomoci a pěkně zvysoka na nás …

briketka10

snažím se všem odpovědět a taky dát palec, neužitečné odpovědi nedávám a když je napůl užitečná váhám, ale většinou dám :D
Doplňuji:
pro – bolaka Tobě budu palce dávat z principu toho, že jsi vtipný a nasměju se vždy tak až se za břicho popadám :DD
jo a mimochodem kdy sem dodáš ty 2 HRY cos sliboval ??

GM

Jsou to holt neandrtálci.

hanulka11

pusinko já nic nepřehlednýho nevidím… vidím jen, že se střídá bílá a šedá a to vždy s novou odpovědí …a v bílém poli je šedý proužek na palcování a a v šedém bílý – nic není nepřehledné
to vidím já, možná se dívám jinak :D:D

bolak

ale pár chybek by se tu našlo :) >http://www.2i­.cz/f5a65872a1
(briketka10 odpustí)

briketka10

no jo bolaku, ale to jsem Ti dala nepovedený odkaz do pošty za to jsem se omluvila a Ty jsi řek, že sis ho stejně přečet ták co jedna chybka :DD a je odpuštěno ..

bolak

ale za to přece nemůžeš ty, že ten odkaz čouhá z webu ne? :) nebo chceš říct že jsi to udělala schválně? nebo ještě lépe, že jsi programátorem tohohle webu? :)

briketka10

myslíš, že schválně, abys sis ho musel kopírovat :D
tak jo..
schválně

briketka10

ale, že je to divný jak ten odkaz čouhá leze mi z noťasu až do kuchyně :DD

bolak

Ten odkaz čouhá až do slovenský verze odpovědí.
Odpovědi.cz by si měly zapnout zip.

briketka10

nelži – tam já stejně nechodím jednou sem tam nahlídla a hned odešla není to tam hezký..

bolak

já taky ne, smrdí to tam po hovínkách