jirka F

Proč někteří dospělí nechodí dřív spát když ráno vstávají brzo?(mimo noční směny a těch kteří mají povinosti s práce)

Proč vlastně někteří dospělí když budou mít potom ranní směnu nechodí spát dřív večer aby byly ráno vyspalí jako uznávám ty kteří potřebují dodělat úkoly s práce ale co ty kteří mají třeba raňní a večer chodí spát ve 22:00 až a to průměrný člověk potřebuje 8 hodin spánku.

pište odpovědi vaše názory na toto dnešní téma.

Já teda i když budu dospělí tak normálně půjdu spát ve 20:30 max.- 20:40

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba se jim nechce spát. Někdo potřebuje spát méně.

Další odpovědi
anonym

Nemůžeš teď vědět,jak budeš chodit spát když budeš dospělý,to opravdu ne.
U každého člověka j to jiné,individu­ální.Někomu stačí 5 hodin spánku,jiný potřebuje mnohem více.

AmazedWolf

Dospí to o víkendu.

Awe

Buďto se mi nechce spát,nebo nemůžu usnout,musím stihnout dodělat xxx věcí nebo prostě nechci zbytečně většinu dne spát a být v práci, je toho tolik že každý má snad svůj důvod

Šidlo

viete jirka......ono dospelí fajčia, pijú, jedia blafy (hoci majú dosť peňazí na zdravé jedlo), rýchlo jazdia, riskujú, sú promiskuitní.­......a pritom má väčšina z nich plnú pusu ,,skažené mládeže"

je fajn, že si chcete zachovať pravidelný režim spánku…ale berte to tak, že každý váš plán do budúcnosti môže v sekunde spadnúť.....sa­mozrejme tie kecy typu záleží len na prítomnosti sú tiež extrém a výplod ľudí, čo nevedia plánovať vôbec…

jediné ospravedlnenie pre toto správanie mi napadá, že niektorí sú po práci psychicky vyčerpaní a potrebujú vidieť X epizód seriálu, inak sa nevedia odreagovať a následne zaspať

marci1

Potřeba spánku je u každého velmi individuální. Děti potřebují samozřejmě spát více. Dospělí to mají trošku jinak. Někdo potřebuje více spánku, někdo méně a přece se ráno cítí docela fit. Globálně je 7–8 hodin spánku pro dospělého takový průměr. Rozdíly v potřebě spánku dospělých jsou velmi rozdílné. 🙂