dgfdgf

Proč některejm lidem chutná víc tabák než jídlo?

Přece jíst je přirozená tělesná potřeba všech živočichů ale kouření je dost nepřirozený, a lidstvo nekouří zas tak dlouho.. Prosim napište mi jakejkoli názor na tohle téma. Děkuji

Nejlepší odpověď
Muffz

Nerekl bych, ze kurakum tabak chutna vic nez jidlo. Cigarety jim davaji urcite uvolneni od stresu, spatne nalady. No a taky je to droga zejo, takze ikdyz nechteji, tak musi.
Spousta mych znamych kouri jen kdyz jsou s nejakym jinym kurakem, takze je to zase o tom, ze nemaji svoji hlavu a chteji zapadnout.

Další odpovědi
Emefej

Závislost na droze je silnější než přirozené potřeby.

zjentek

mám teorii- myslím, že čím pomalejší člověk, tím více kouře z tabáku absorbuje, takže je to o rychlosti pohybu. Já si myslím, že člověk, kterej kmitá, tak ho takovej nonsens (kouř chutná) vůbec ani nenapadne. Zkrátka jde vo to, že lidé zpomalili a nevěděj roupama co, bo prakticky furt sedí na *iti. Ke skutečnému vychutnání si jídla a k pogrcání se z cigarety by je mohl přivést právě svižnej pohyb. Ale myslím skutečnej pohyb, né že se támhle někdo plíží jak lemra z obchodu, v jedný ruce nákupní tašku narvanou k prasknutí a ve druhý fajně cigárko a furt se zastavuje, bo nic ho nehoní a navíc musí dělat kroky do rytmu vdechů a to pro něho není tak jednoduchý ..takže tak- chutná, bo je na to čas ;)

..já když jsem jako děcko kuřil, tak mně vždycky říkali- četaři, máte čas kouřit!!?
No a je fakt, že jsem si tehdá teda nijak nepokuřil.

Luxx

kouření do určité míry potlačuje chuť na jídlo..

proto se říká, že když někdo přestane kouřit, tak ztloustne.. ale to je jen tím, že má dotyčný větší chuť na jídlo a víc se začne cpát vším možným

ivzez

Kuiřáci si kvůli tabáku/cigaretám odepřou leccos, ale
ještě jsem se nesetkala s tím, že by si odepřeli jídlo…

Šidlo

1. vypestovali si silnú závislosť....­..mozog pýta drogu, lebo je zvyknutý
2.majú genetickú závislosť, teda mozog je chybne nastavený pýtať si len a len to, čo mu zabezpečí najviac hormónov šťastia.....a droga je extra porcia týchto hormónov.....úplne prebije potrebu jedla, spánku, sexu, vzťahov…lebo tie poskytnú len malú dávku

Lamalam

Právě proto se tomu říká závislost.