Rocker

Proč některé ženy řídí tak,že mají sedačku úplně vpředu a opěradlo předkloněné až k volantu?

V žádném případě se nechci nikomu posmívat,nebo se někoho dotknout,jen mě to zajímá.Musí to být podle mě nepohodlné.

Nejlepší odpověď
salsa verde

Aby si jejich vytřeštěné oči mohl líp prohlédnou i řidič před nimi… 😁

Další odpovědi
anonym

Tož bych Ti řekla, že některé ženy mají nejen kratší nohy, ale i kratší ruce.
Od toho je ale možné sedačku před jízdou upravit podle velikosti a dispozic každého řidiče indivinduálně, že?
Manžel se mi taky chechtával, že jsem prcek. No a co, za volantem mne vidět bylo i tak.

hanulka11

no nevím a je to dost nebezpečné – ale to je každého věc – jen myslím, že pak dost bolí vrazit si volant do břicha …auauauauauau

honza19hk

no když některé ženský sotva vidí přes palubku tak si musí dát sedačku až k volantu.Pak jen šlapáka prudce na brzdu a dá si hlavičku o volant nebo o přední sklo.