Elaela

Proč některé redukční diety doporučují jeden den v týdnu jíst cokoli a v jakémkoli množství?

Některé redukční diety dovolují a některé přímo doporučují jeden den v týdnu jíst naprosto vše bez ohledu na kalorie, cukry a tuky, a navíc v jakémkoli množství. Ví prosím někdo proč tomu tak je, jak se to zdůvodňuje, a kde se dá o tom více nastudovat? Děkuji

Odpovědi
nyjono

Jakékoliv diety, i ty redukční, jsou pro nemocné.
Obecně vzato, o 1 dni v týdnu nevím, 1. za čas, třeba 2 nebo 4 týdny, pokud se stravovací a pohybový režim dodržuje, tělo si s výjimkou poradí.
Dlouhodobé dodržování je potřeba odměnit.