veru.vikt

Proč některé holky považují za ideál krásy vždycky muže, co dělají herce nebo zpěváka?

Pozoruji, že se holkám zalíbí třeba nějaký seriál a hned hlavního hrdinu považují za hezkého a tvrdí, že je to nejdokonalejší muž, že si jej chtějí vzít a tak… Přitom ten hrdina třeba nemusí být ani hezký (viz Hugh Laurie – Dr. House, Benedict Cumberbatch – Sherlock). Proč to dělají?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Herci mají charisma a postava kterou hrají se nám prostě zalíbí. Proto třeba žádná z nás neobdivuje žádného politika.
Doplňuji:
Tak to jsem ještě v pubertě 🙂 aspoň, že vdávat se nechci 🙂

Další odpovědi
redy

To nedělají ony,to dělá puberta 🙂

iceT

A tobě se nikdy nelíbil žádný filmový nebo seriálový hrdina?
Sherlock Benedict se mě osobně náhodou líbí(a to už dávno nejsem ve věku,kdy mi bylo -náct),má moc hezké oči a příjemný hlas(aspoň v televizi).Po­lovině holek z mé třídy na ZŠ se třeba líbil Atrej,dneska je to Damon nebo Edvard,neboj se ony z toho vyrostou,je třeba mít nějaký ideál.

Heleave1

Je to někdo na koho mohou zírat a snít o něm, aniž by jim ten sen někdo zkazil. Ony se nezakoukávají do těch herců a zpěváků, ale do těch svých snů co o nich mají a oni jim to nedokážou vyvrátit a zkazit. A každá holčina když její zle a velká láska jí zklamala se upíná ke svému vysněnému ideálu. Ví že o je nemožný a nereálný, ale je to tak krásný že jí to psychicky pomáhá. Můžu říct že nejhorší je, se svou platonickou láskou seznámit, nedejbože s ní i něco mít. Zničí to veškeré sny o ideálu chlapa. Zvlášť když je to pitomec.