jirinka001

Proč někdy při usínání přestávám dýchat? Je to normální u 15tileté holky?

Zrovna včera se mi to stalo. Prostě jsem si šla lehnout a když jsem usínala, najednou jsem se s leknutím probudila a honem jsem se nadechla. Bylo to opravdu nepříjemné! Stalo se mi to asi 4×, pak jsem už normálně usnula. Ale nebylo to poprvé, už dříve, tak před týdnem, se mi to taky stalo. Nevíte, co to může být? Mám to říct mamce a jít s tím k doktorovi? Bojím se dnešního usínání…

Nejlepší odpověď
led

Doporučujem návštevu lekára.

Další odpovědi
anonym

Pokud to sama víš,tak to může být spánková APNOE,pozor na to!
Raději to řekni mamce a zajdi k lékaři.
Při spánkové apnoe člověk až stokrát za noc na pět až deset sekund přestane dýchat. Tím se zhoršuje okysličení mozku a srdce.
Více zde:
http://zdravi­.doktorka.cz/span­kova-apnoe-nebezpecna-porucha/
Doplňuji:
Tady ti ještě vkládám typy spánkové apnoe,přečti si to a dej to i mamce k přečtení.
http://nemoci­.vitalion.cz/span­kova-apnoe/

klumprt

Mamkou a doktorem se nic nezkazí.