Monzenk

Proč někdy nemohu odpovědět na nějakou otázku, ale v diskuzi mohu ?

kuřátko- ani na nově udělanou otázku nemohu odpovědět, o co sakra jde ?

Nejlepší odpověď
annas

Nejste konkrétní. Takže nevím, co myslíte tím, že nemůžete odpovědět na otázku.

Každý může odpovědět na otázku, pokud není uzavřená. Když je uzavřená – už neuvidíte nápis ODPOVĚDĚT pod vloženou otázkou. Pak zbývá jen diskuse.

Obraťte se na admina, pokud nevidíte u otázky ODPOVĚDĚT. . Je také kategorie a v ní stanovený limit pro počet odpovědí.

--
Dívala jsem se na vaše odpovědi. Teprve včera poprvé jste odpověděl 5×, tím jste vyčerpal svůj limit stanovený pro registrovaného.

Jak jsem napsala, je třeba vždy uvést co nejvíce informací a před vstupem se seznámit s pravidly Odpovědí. .

Další odpovědi
gecco

Jen doplním Annas – pokud nemáš v neuzavřené otázce moznost „Odpovědět“, zřejmě už jsi na ni odpověděl – a někdo tvou otázku skryl (máznul)…
😉

Aha – v tom případě jsi vyčerpal svůj denní limit odpovědí (etc.) – http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani …
😉

JájsemRaibek

Jste vedle jako ta jedle :D
Nemůže proto, protože je novej a může odpovědět na omezené množství otázek. Teď se mi nechce hledat na kolik.

marci1

Jsi „jen“ registrovaný, můžeš odpovídat na 5 otázek denně. 🙂

gecco

Už jsem mu to tam, Raibeku, doplnil – nenapadlo mne, že zase někdo nečte Help…
😉

annas

Nepodívala jsem do jeho profilu, takže se mně jeho otázka zdála nejasná. 🙂

gecco

Já to původně taky nepochopil – až na jeho dDoplnění…
Holt – (ně)kdo nečte a nepátrá sám…
😉