Heřman

Proč někdy nejdou spustit nebo se samy vypínájí aplikace v mobilu.

Mobil: Sony Xperia Miro s OS Android.

Odpovědi
Dochy

android v případě nedostatku, nebo hrozícího nedostatku paměti odklízí aplikace podle toho jak moc předpokládá, že jsou zbytečné…
Doplňuji:
Ještě doplním: Aplikace pro Android by s tím měly počítat a měli by být schopny na požádání systémem velice rychle uložit svůj stav a ukončit se. Při opětném startu by měli načíst uložený stav a tvářit se, že se nic nestalo…