Avatar uživatele
Nechápavé

Proč nekdo soudi lidi podle toho, jak vypadaji??

Myslel sem to tak,jak vypadaji od narozeni(vzhled)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, redy, marci1, da ny, gecco, Ganymede před 3192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít archiv – dočtete s víc – šaty děljí člověka.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%A1aty%20d%C4%9B­laj%C3%AD%20%C4%8Dlov%C4­%9Bka

Jak člověk vypadá? V jakém smyslu? Je upravený, slušně oblečený, nebo vzhledově působí sympaticky?
Proč? Ne všichni posuzují fyzický vzhled

To všechno je tzv. vnější krása Někdy jde o tzv. haló efekt, poznáme později, že šlo třeba o přetvářku, snahu upoutat atd.

Ale důležitější je krása vnitřní – to, co člověk skrývá a často nedává najevo svému okolí. Tu vidí jen někdo. Je třeba být naladěný na stejnou strunu – např. zájmy, jednání apod. vycházet Z člověka musí vycházet pocit přirozenosti a jistoty, bez vyumělkovaného úsměvu, empatie, určitá ingeligence atd.

Vnější krása je pomíjivá na rozdíl od té vnitřní. Ale bohužel není všechno zlato, co se třpytí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Protože je

  1. blbej
  2. blbej a ´stádní typ´
  3. blbej a zpovykanej


😉
A vyber si…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Protože šaty dělaj člověka…

… Taky se mi to nelíbí, ale je to tak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

No je to první dojem a ten dělá hodně:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bohužel žijeme v době, kdy „tělesná“ krása je důležitější než ta „vnitřní“. Obličeje bez jakékoliv mimiky, silikonová prsa, která jsou zcela v nepoměru k postavě, odsáté „tuky“, navazované vlasy, plastické operace apod. Jsem pro to, aby lidé vypadali přirozeně. Přiznám se, že pro mě je důležitější jaký je to člověk, jestli má smysl pro humor, všeobecné znalosti, chová se slušně, je gentleman atp. Teď to trochu odlehčím : aby byl hlavně čistý, měl čisté oblečení, umyté vlasy apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

..protože jak žijí, tak pak podle toho vypadaj ;q
marci1: to snad není možný, to je jako bys mě vyloženě hledala ;q

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ganymede

Protože jsou lidi „mírně“ retardovani..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek