Miroslavst

Proč někdo ano a někdo ne?

Procházel jsem si otázky. Dostal jsem se až ke včerejšku a narazil na otázku, která včera padla. A hle, je tam.
Ptám se tedy proč někdo ano a proč někdo ne?
Měří se stejným metrem?
Abych nerozpoutal zase nějakou válku, nebudu uveřejňovat o jakou otázku jde. Jen uvedu, že v mém případě, když jsem pokládal otázku, nevydržela zde.
Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Michal

Vy nevíte,že někdy je možné vše v tomhle absurdistánu.A to jsem Vás odivoval.

Další odpovědi
ReHu

Také jsem si všimla.
Onehdá jsem položila otázku, která mě opravdu zajímala, byla to otázka, nebyla vulgární ani proti někomu a také zmizela.
Nejsem tím nadšená, ale už to nějak neřeším.
Ani jiné zdejší zvláštnosti.

led

pokiaľ viem nebola vypracovaná žiadna norma na odpoveď „+“ ani pre odpoveď „-“.
Je to vec každého odpovedajúceho