Lorrien

Proč nejsou ve většině novějších (někdy i starších) mobilů stopky??

Už několikrát mi to vrtalo hlavou… Jestli byla tato otázka už dříve zodpovězená, tak se omlouvám, ale nenašla jsem ji ;)

Odpovědi
terry

Já stopky mám a i jsem vždy měla. Ve všech různých telefonech.

arygnoc

mám (nejaká nokia), prišiel som na to až teraz.
nechápem, na čo tam sú.
Ja s telefónom telefonujem.

Protiva

Stopky mám. Alcatel 500 i SonyEricsson K750i

jokyk

Já mám stopky v Nokia,ale nikdy jsem je nepoužila. Je tam i odpočítač času nechápu naco. Já jsem si života ještě pořádně neužila :o)

marek.29

Nechápu tady ty lidi, ale uznávám komentář uživatelky Jokyk.. Jak nikdo nic nikdy nestopoval? LIDI VY SNAD ASI NEŽIJETE.. Kam se poděl půllitr piva na čas? Kdo dýl zadrží dech pod hladinou, nebo kdo dýl vydrží tahat kouř z vodárny? 😁 proberte se a žijte trošku..
K otázce musím doplnit, že naštěstí sem telefon bez stopek neměl > Siemens MT50, SE K700i, SE K750i, SE K790i, SE C905 :) v rodině taky všichni mají (iPhone, Nokia 3110, SE W810i atd.)