otaznik007

Proč nejsou v Tomovi a Jerrymu nejsou vidět lidské hlavy, jenom tělo?

Nejlepší odpověď
Syd

To si nepamatuju, že by nebyly, ale je to možný. Napadá mě že jestli to tak je, tak by to mohlo bejt třeba proto, že je to příběh o myši a kočce a tudíž je to všechno z jejich pohledu – taková myšička je hrozně malinká, že třeba ani na hlavu nevidí, spíš jenom nohy a taky pro ní neni podstatnej lidskej výraz, poněvadž mu stejně nerozumí, ale je pro ni důležitý jenom co ten člověk fyzicky dělá.

Další odpovědi
anonym

No proč? Cožpak vlezeš autorovi do hlavy? Asi nejspíš vyjádřil dramatičnost děje tím, že místo do obličeje jej situoval do pohybu postav. A udělal to zatraceně dobře, viď?

briketka10

několikrát jsem v seriálu viděla paní domácí, jak zametá, nebo se diví nepořádku co tam ti uličníci udělali, tak tam byla jen jedna lidská postava, jinak jsou tam opravdu jen oni samotní, nebo postavičky ze zvířecí říše kočičáci a myšáci..
co jsem se dívala na YouTube tak i různá jiná zvířátka ze ZOO..