ReHu

Proč nejsou sněhuláci na jižním či severním pólu?

V dokumentárních pořadech vždy vidím jen lední medvědy, polární lišky apod.

Nejlepší odpověď
klumprt

Tam mají jinší starosti, než si stavět sněhuláky.

Další odpovědi
BANAN93

tam jsou na sníh zvyklí – tudíž se neradují stavbou sněhuláka – my také netancujem, když začne pršet – nebo co dělají lidé z pouště :D

anonym

Protože tam nedojdou,mají plochý nohy a místo nosu karotku.
Došel jsem k názoru,že vlastně nohy nemají,teda mají,ale jsou uvnitř spodní koule zakrnělý.

marci1

Protože tam neroste mrkev! 🙂

anonym

asi tam nejde uválet koule, zapíchnout mrkev a černý uhlí na knoflíky ani neznají

gecco

Uz jsi nekdy slysela o tom, ze by tucnaci (Antarktida) nebo medvedi ci lisky (Arktida) placali do snehu proto, aby meli koule??
😉
To i Topolanek placal jen do mikrofonu…
;-DD