fb612

Proč nejsou šachy na olympiádě?

vím, že mají vlastní šachovou olympiádu, ale jaké jsou podmínky pro zařazení na OH? šachy jsou docela rozšířené …

Odpovědi
Reuef

jn taky jsem nad tim premyslel…ale kdyby tam dali sachy tak se za chvili prihlasi jizni korea s tim proc tam neni treba Starcraft…

huxa

ano, ale jsou pro přemýšlivé lidi a nezaměřují se tolik na fyzičku…

kemo

Jelikož člověk který by takový „zápas“ sledoval v televizi by to bylo dosti nudné.

kkristin

Protože to nemá se sportem nic společného