Proč nejsou městská vězení?

Za drobné přestupky nezaplatí pokutu, tak šup na pár dnů – týden – měsíc do městské šatlavy. Přitom by se využili na opravy městského majetku, úklidu, zadávání dat do PC (to je nezáživné) a jiné.

Nejlepší odpověď
setapouch

Vězení není, co bývalo. Většina měst si nemůže dovolit luxusní hotel s lázeňským programem, kde hosté neplatí, naopak peníze dostávají.

Další odpovědi
dudu

Už jsem zde jednou zmínil, že mně kdysi jeden starý pán vyprávěl, že za rvačku při zábavě byl odsouzen na pět dnů basy o chlebu a vodě. Seděl, jak říkal pod hodinami – v arestu na městské radnici. Součástí trestu byla také veřejně prospěšná práce. Dostal za úkol naštípat během trestu velkou hromadu dřeva. Protože vše zvládl do tří dnů, byl propuštěn o něco dříve.

mosoj

Pořád si vymýšlíš na naše zastupitele nějaké starosti. Představ si, že by to někdo musel vymyslet, napsat a parlament schválit. Nakonec by to napadl Brusel že tam nemají TV a počítač na hraní.

zjentek

souhlasím ..k tomu účelu bych využil opuštěné veřejné hajzlíky

anonym

mosoj, pokud lidi nebudou tlačit na své politiky, tak si budou dělat co chtějí. Vem si co vše vyšetřuje PČR. Tady nejde jen o šatlavy.