Proč nejsou i na silnici závory, aby se nemohlo stát, že řidič projede na červenou?

Nejlepší odpověď
juie

myslim že by se to dost prodražilo a stat by byl jeste vic zadluzeny nez je ted…
a asi by to zpomalovalo dopravu(nez se to da dolu tak to chvilku trva a nahoru taky)
jinak nevim taky bych to brala

Další odpovědi
Kai

A na křižovatkách ? .. Představ si silnice ve městě .. Nemá to žádnou logiku.
Doplňuji:
A když pojede sanitka ? To má závoru porazit ? ..

hanulka11

to je přeci nesmysl

baghira

I když odhlédneme od zcela astronomických nákladů, jsou případy, kdy je jízda na červenou zcela legální (při zachování nezbytné opatrnosti).