Honzik011

Proč nejsem registrovaný na odpovědi.cz?

Dobrý… Když se registruju na odpovědi.cz tak mi příjde na e-mail link na který musim kliknou… v pořádku kliknu a jsem registrovaný… jakmile se ale odhlásim a chci se znova příhlásit tak mi to píše že jsem zadal špatně údaje…Dám zapomenuté heslo a na e-mail přijde nové heslo dám ho tam a furt to píše že je to špatně… takle jsem to zkoušel asi 5× a furt to samé.. nevíte co stim???

Nejlepší odpověď
Blecha

A jakto že otázku píšete jako přihlášený ?

Další odpovědi
verka

Ze začátku jsem zapomínala doplnit i @seznam.cz

rybíz

Asi má pravdu verka, mi se to také stávalo než jsem si zvykl.

hanulka11

Já to řeším tak ,že se neodhlašuji.

anonym

Povol cookies a pak je vymaž. Pak přihlásit.