ZIU 682

Proč nejlepším týmům fandí spousta lidí?

Když je nějaký sportovní úspěšný, tak má vždy hodně fanoušků. Real Madrid, Bayern Munchen, FC Barcelona, Arsenal London, Chelsea London, Liverpool FC, Manchester city, Manchester United, Juventus FC, AC Milán, PSG, Fenerbahce Istanbul, Boston Bruins, Montreal Canadiens, Chicago Blackhawks, New York Rangers, LA Lakers, Chicago Bulls, Miami Heat, Dallas Cowboys, New York Yankees atd.
Proč nikdo nefandí těm ne tolik úspěšných klubům jako třeba Nottingham v anglické fotbalové premier league? Považuju to za buranství. Fandit těm nejlepším není nic těžkého. Pak se všichni radují, že náš tým vyhrál. Bodejť by nevyhrál, když je to nejúspěšnější klub :D Debilita…

Nejlepší odpověď
anonym

Protože je příjemné se radovat z výher někoho, komu fandíš.