Zlatý

Proč nejdou otevírat zprávy v mailu na Seznamu?

Poslední dobou se dost často stává, že se přihlásím do mailu a nemůžu rozkliknout jednotlivé zprávy. Musím se odhlásit a zase přihlásit, pak to většinou už jde, jak kdy. Dřív to takhle vůbec nezlobilo. Zlobí můj pc nebo Seznam? S tím vzhledem mají také nějaké problémy...
Doplňuji:
Na gmailu mám účet taky, umí navíc spoustu věcí, ale na Seznam jsem hodně zvyklá, o rušení zatím neuvažuji. Snad to půjde nějak pročistit. Já jen jestli to někomu dělá taky a už se mu to třeba podařilo vyřešit. To mě zajímá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vyčistit, měl by stačit CCleaner. Chyba může ale být i na Seznamu, mně taky od soboty blbne - zase něco jiného.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus programem CCleaner - http://www.ccleaner.com uklidit bordel po prohlížeči
Doplňuji:
A co maily ze seznamu Přeposílat na gmail Nastavuje se to ve Filtruj příchozí poštu, hned vedle okna pro hledání mailu

Pak dáš Přidat nový filtr

V poli Nastavení podmínek dáš Vždy

V poli Nastavení akce dáš Přepošli a smaž

a do okénka podle vlastního výběru napíšeš mail na gmail

a nastavíš prioritu 1

U gmailu je problém, pokud cestuješ a jedeš do nějaké země, kde je potlačována svoboda slova (Irán, Afrika, Čína, KLDR), že se na gmail.com nedostaneš to je zase lepší ten seznam, protože ten tam neznají a není blokován

Zlatý

Říkal jsem to tu několikrát a znovu to zopakuju ... e-mail na seznam.cz stojí za ho..., tohle je jen další důkaz a doporučuji ho tudíž nepoužívat. Tohle je téměř jistě chyba serveru a s tou uděláš maximálně to, že napíšeš na helpdesk.
Doporučuji mail od Googlu ... gmail.cz
Doplňuji:
Pochopitelně jsem měl na mysli gmail.com, nikoli .cz ... chybička se vloudila ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.