tony2412

Proč nejde zapnout televize – ovladačem ani ručně?

Proč mi nejde zapnout LCD televize dálkovým ovladačem a ani ručně? Sem tam to nešlo zapnout a teď už vůbec, samozřejmě v DO jsou nové baterie, nevíte čím to může být a kolik by asi stála oprava?//Myslel jsem aby mi odpověděl někdo kdo tomu rozumí a s takovým problémem se už někdy setkal,odpovědět abych si dal do DO baterie je dost trapná když jsem již uvedl že v DO jsou nové baterky a že to nejde zapnout ani ručně,odpovědět by měl pouze ten kdo už takový problém řešil,děkuju :o)

Odpovědi
ReHu

Ty si vážně myslíš, že někdo, z toho, co jsi tu napsal,pozná, co je s tvou televizí?
A kolik to bude stát? Tos to dorazil.

Zeptej se na některém z kontaktů.

https://www.go­ogle.cz/search?q=v%C4%9B­%C5%A1tkyn%C4%9B&oq=ves­tky&aqs=chrome­.1.69i57j0l3.8919j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&espv=1&i­e=UTF-8

mosoj

Dej si do ovladače nové baterie.

No trapné je, že neumíš popsat stav TV. Zapnout TV ručně je co ? Můžou být dva způsoby. Má ještě TV mechanický vypínač ? Pak je ještě ve hře pojistka na napájení, ale pochybuji že by jsi ji sám vyměnil .

Zdar.

Pepa25

Jak píš mosoj – málo infomací … Je přívod elekřiny v pořádku? Je TV v režimu stand-by (červené světýlko)? Co to znamená „nejde zapnout ručně“ – vypínač nejde zmáčknout/TV nereaguje? …