Proč nejde stahování?

Nejde mi stahování filmů a písniček.Obráz­ky,aktualizace a webové stránky stahovat jdou.Kdykoli kliknu levým tlačítkem myši na mp3 a dám ,,uložit jako,, jen se mi dole na hlavním panelu ukáže nové okno,ale když na něj kliknu nereaguje,pak musím dát správce úloh a ukončit.Prosím o radu…

Odpovědi
Pače

hele tohle mi delalo kdyz se mnou nekdo sdilel IP adresu.. nekdo se na tebe pichne a jede pres tebe.. obrat se na toho kdo ti zrizuje net