manon

Proč nejde smazat vlastní odpověď?

Uvítala bych pod možností (tlačítkem) odpověď doplnit taky možnost (tlačítko) svoji odpověď smazat. Když odpovím duplicitně nebo třeba chybně.
Vím, že podobné věci se tady asi už řešily, ale spíš z pohledu mazání cizích odpovědí nebo mazání otázky. Neuvažuje se o této možnosti? Případně proč ne? Je v tom nějaký zádrhel, který nevidím?

Nejlepší odpověď
beer

Zádrhel v tom není, takhle je systém nastaven. Dokud nespadáš do kategorie stříbrných nebo zlatých, svoji chybnou odpověď můžeš pouze nahlásit a čekáš, dokud ji admini neodstraní.
Už po dosažení kategorie stříbrný tvoje nahlášená chybná odpověď není vidět okamžitě. Samozřejmě, vždy musíš vyplnit formulář proč odpověď navrhuješ k odstranění.
S cizími odpovědmi i otázkami je to stejné.

Další odpovědi
Drap

Další možností je požádat nějakého zlatého či stříbrného uživatele o vymazání.
Takto je systém zkrátka nastaven a nezbývá nic jiného, než se s tím smířit.

bolak

Neboj, jednou bude líp (a nebo hůř, to se prej ještě neví ;)).
Nejlíp požádat jednoho ze 7mičky, ty to berou kombajnem, my ostatní sme jenom polívčičky.

Jinak úplně nejvíc duplicitních otázek a odpovědí mám asi já, od rána už čtyři :)