DusanOrlik

Proč nejde přehrávat video,v prezentaci-v programu MICROSOFT POWER POINT 2007?

Když si prohlédnu mou vlastní prezentaci,a dojdu k té části,kde je video,tak se to zasekne a nic nejde-Potvrdil jsem si,že to nejde ani u kámoše. V čem chyba? Co mám udělat,aby video šlo přehrát? Jinak prezentace je zde: http://uloz.to/xH3xRiT/­denik-cestovatele-d-orlik-pptx
Mockrát díky za radu :))

Nejlepší odpověď
beer

MICROSOFT POWER POINT je na přehrávání PREZENTACÍ, ne videí.

Další odpovědi
Reuef

taky mi to nejde zkus tam vlozit jiny video – v jinym formatu a kdyz to pujde tak preved tohle na format toho co pujde

arygnoc

to video (mne) nejde preto, lebo odkazuje na (tvoju) plochu, kde ho máš uložené.
Skús to uložiť ako htm, stránku, potom by to malo fungovať. A odkaz na video uprav.

A ešte mám maličkú výhradu:
prečo prezentáciu neukladáš v nižšom powerpointe – uvedom si, že nie každý používa najnovší produkt a nie každý je kvôli jednej prezentácii si upgradovať svoj produkt.
Robím to tak, že všetky dokumenty v Office ukladám vo formáte pre verziu o 1 nižšiu, ako mám ja, nech ju dokáže otvoriť každý.