Psychotic

Proč nejde odvolat hvězdičku?

Omylem jsem klikl na „Zajímavá otázka“ a teď už budu mít navždy v profilu, že mi otázka „Proč se Taylor Swift a Katy Perry nemají rády“ přišla zajímavá. Ach, ta potupa!

Proč to nejde zrušiiiit!?

Nejlepší odpověď
anonym

To jsou malé věci, horší by bylo omylem smazat někomu body a pak se styďět po zbytek života či dokonce zpytovat svědomí?!…

Další odpovědi
gecco

…„budu mít navždy v profilu“…
;-DD
požádej Admina o ruční odmazání…
😉
___
Jinak – nejde to zrušit, protože taková funkčnost tu není k dispozici, třeba přibude při dalším update webu…
😉

annas

Proč? Je to tak nastavené. Nejde odebrat hvězdička ani u otázky ani u odpovědi.

Pokud vám to tolik vadí, napište do diskuse, že jste zmýlil