Melkor

Proč nejde naklonovat človek?

Zajímalo by mě, že když „bez problémů“ naklonují myši, kočky, psi, ovce, tak proč nejde naklonovat člověk. Slyšel jsem, že klonování člověka je zatím ve vědecké komunitě jenom „pohádka“. Jak je to možné že ovci naklonují bez problému a člověk je „pohádka“? (BTW: nemám rád klonování) Co si myslíte o morální stránce klonování:

Nejlepší odpověď
badisko

Nechci aby se klonovalo.

Jeden badisko… uz je pro tento svet az moc …:D … tak proc klonovat ?…navic bych musel svuj klon zabit …za to jakej je vul… :D…

Další odpovědi
fcoop

Nechci aby se klonovalo.

Doplňuji:
Zcela jistě – právě v tuto chvíli – se na „tom“ tvrdě maká.
Jsme prostě takoví.
To by byl,bude voják.

Questman

Nevím jestli chci aby se klonovalo.

Pohádka to je, protože ve většině států světa je to zakázáno zákonem, jinak by to možné bylo.

rigormortis

Nevím jestli chci aby se klonovalo.

Proč by nešel člověk naklonovat? Hlavní otázkou je proč by se měl člověk klonovat, z jakého důvodu, k čemu by to bylo.

bolak

Chci aby se klonovalo.

Pohádka je to asi hlavně co se týče právního systému. Jinak věřím tomu že první kdo se odhodlá bude Čína…

deny555

Nevím jestli chci aby se klonovalo.

Doplňuji:
Asi by to nebylo moc moudré.

Jupiter Sek

Chci aby se klonovalo.

Poklička

Nevím jestli chci aby se klonovalo.