Neonka

Proč nejde nainstalovat výukový program ?

Nedávno jsem si zakoupila v Levných knihách Chemickou laboratoř 1 a 2 – výukový program chemie na počítači. Bohužel se mi nepodařilo CD naistalovat. Požadované parametry potřebné k instalaci můj počítač splňuje, podmínka připojení k internetu – též v pořádku.
Na obalu je napsáno, že se jedná o výrobek z roku 2006.
Je možné, že toto tedy starší Cd opravdu nepůjde naistalovat ?
Zdá se, že program vyžaduje k instalaci připojení k internetu. Pokaždé, když kliknu na tlačítko Nainstalovat CD, objeví se zpráva ve znění: Tento program nemůže tuto webovou stránku zobrazit. Děkuju za radu.

Nejlepší odpověď
tom004

Vzhledem ke stáří,tím myslím rok 2006,je praděpodobné,že program na instalačním CD není kompatibilní s novými Windows a není tím pádem schopen instalace.Zkuste najít obdobu na netu,nebo v tiráži knihy najít vydavatele a obrátit se na něj. Tedy pokud ještě existuje.