afro.minerva

Proč nejde načíst jedna konkrétní internetová strana na prohlížeči, když ostatní běžně načte?

Mám problém s adresou jedné konkrétní internetové strany. Už nějaký čas mi nejde načíst na prohlížeči Google Chrome. Mám nainstalované ještě prohlížeče Explorer, který fakticky nepoužívám, Operu a Mozillu. Na Mozille a Exploreru načíst zatím jde, ale Opera už také zlobí.

Nemáte někdo tušení, proč by mi takhle zlobila jediná internetová strana, když všechny ostatní internetové strany běžně fungují?

Dělala jsem test celého systému antivirem několikrát, ale vir v počítači opravdu nemám a ani nic podobného.

Nejlepší odpověď
beer

Chyba nemusí být jen v prohlížeči, může být vada přímo na stránce.

Další odpovědi
Hlada

To nemá nic společného s virem. Různé prohlížeče interpretují kód s drobným odchylkami. Tvůrce stránky by si měl ověřit, jak stránka vypadá v různých prohlížečích, což nejspíš neudělal.