JájsemRaibek

Proč nejde do emailu vložit celá složka, ale pouze jednotlivé soubory?

Pokud chci jako přílohu k emailu vložit nějaké fotky, musím je vkládat samostatně, popř. přetáhnout výběr fotek. Proč nemohu do emailu vložit celou složku s fotkama?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Protože složka není nic jiného, než grafické znázornění cesty k souboru na disku. Složka není nic pevného, prostě jen je to prostředek, jak uživateli ukázat jednoduše cestu k souboru.

Zabal ty fotky kompresorem (WinRar, WinZip atp.) do jednoho souboru a ten můžeš odeslat :)

Další odpovědi
jáára

A email jako takový primárně neslouží k posílání souborů. Je to prasárna