Proč nejde badoo.com ?

Vždy po zadání stránky badoo.com skončím na: directNIC, přitom v liště je badoo.com ..... nechápu…
Poradí někdo ?

Nejlepší odpověď
rynek878

před 3mi minutami otevřená stránka

link:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0333nadap120843727­040231.jpg

Další odpovědi
Acnelka-L

Dneska to nejede více lidem. Mě to taky nešlo, tak jsem se přihlásila přes proxynu a je to.

ludek1973

Ahoj, mám stejný problém,zkoušel jsem všechno možné,jeden člověk mi poradil jeden odkaz,tam jsem to částečně rozjel,ale odkaz badoo.com pořád nefunguje,četl jsem názor ,že jde o zablokování od správce sítě,proto se ptám,nemáš taky připojení od UFONU ????

dopaX

divný, že někomu to běží, někomu ne.. mě se místo toho objeví:

nějakej directNIC

wendy

Me taky po zadani badoo.com naskoci directNIC.
A mam taky UFONA

RadaSed

Tenhle problém řeším také již několik dní. Odpověď najdete po přečtení diskuse na této adrese http://clonet­.eu/Informace/In­formace-o-internetovych-strankach/Vse-o-Badoo-Badoo-com-Badoo-cz-l11674.html

Zdroj: clonet.eu/Infor­mace/Informace-o-internetovych-strankach/Vse-o-Badoo-Badoo-com-Badoo-cz-l11674.html