sejtanka

Proč nefunguje vyhledavač na odpovědi.cz?

Ze zvědavosti jsem napsala do vyhledavače stupidní otázku "co je pakůň"a věřte,nebo nevěřte,zkrátka slovo nebylo nikde nalezeno,ovšem nestalo se mi to poprvé,tak jak to vlastně funguje?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyhledávač funguje pouze na Odpovedi.cz. Nikdo se neptal na pakoně, tak tam ani nemůže být.

Další odpovědi
ReHu

Mně funguje.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=pak%C5%AF%C5%88&sa­=Vyhledat

kapka

Mělo by to vyhledat pakoně i v odpovědi, že? jelikož vím, že jsem slovo „pakoně“ v jedné své odpovědi použila, tak jsem to zkusila dát do vyhledávače a opravdu to nic nenašlo. Důkaz, že se zde o pakoních mluvilo zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/migruji-i-jini-zivocichove-nez-ptaci

anonym

Mně také funguje,asi nikdo opravdu zde neměl o pakoně žádný zájem.

anonym

Protože tady na odpovědích je vyhledavač omezený pouze na tyto stránky

… místo toho používejte raději plnohodnotný vyhledavač na adrese www.google.com, který umí hledat na celém internetu a odpověď určitě najdete.