Monyszek

Proč nefunguje internet?

Strýc se nemůže připojit na internet. Ikonka počítačů na liště v pravo hlásí, že je normálně připojeno, ale internet nefunguje. Router zkoušeli restartovat a nic – vždy se objeví hlavní stránka routeru Tenda. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
beer

Málo info.
Nechť strýc kontaktuje poskytovatele připojení.

Další odpovědi
badisko

Pokud pouziva napriklad HotShot od O2 nebo neco podobneho tak at ..po otevreni prohlizece a nacteni domovske stranky ji zavre a zase otevre treba i 10× nekdy se to stava … Nebo <uzete pouzit CD ktere jste dostali k routeru …
ale jak uz psal kolega malo informaci …