macik0102

Proc nefunguje ani instalacni soubor?

Pino76… ani ten instalacni soubor nepomohl. ja ho stahla a kdyz mi to nabidlo jestli ho chci nainstalovat tak jsem tam dala instalovat a behem 2 vterin mi tam naskocilo ze to neni instalovany…tak ja uz si nevim rady :(

Odpovědi
anonym

Tak to opravdu nevim čím to může být. Vypadá to ale na nějakou chybu ze strany vývojářů Skypu. Bohužel ne všechny aplikace běží bezchybně úplně na všech typech přístrojů. Nezbývá než počkat a doufat, že to v příštím updatu Skypu opraví. Zkus pročíst nějaké fórum, kde se scházejí uživatelé Androidu, případně se zeptat tam, určitě jsou tam lidi, co mají taky Galaxy Mini a třeba dokážou poradit lépe. Např.:
http://android­forum.cz/mobi­ly-samsung-f222.html
nebo
http://forum.mo­bilmania.cz/fo­rum-30/Samsung.html

PS. Michale jde o OS Android, macik0102 to zapomněla v dotazu zmínit.

Michal Kole

U Windows Vista a 7 je nutno soubor s pouštět v režimu administrátora.

nevygeneroval instalátor nějaký log v TEMP složce ? Postni to sem, z toho se dá vyčíst, v čem je problém.